Programma per Poule

KNKV 1e klasse C
1C28/04 15:30Phoenix 1 - Velocitas 1Hans Klijn
1C28/04 15:30Ritola 1 - Spirit 1B. Blauw
1C28/04 15:30MIA 1 - Victum / War Child 1S. Bloemendaal
1C28/04 15:30Noviomagum 1 - CSL 1Frank den Hollander
1C12/05 15:30Victum / War Child 1 - Velocitas 1Jaap van Bruggen
1C12/05 15:30Phoenix 1 - Noviomagum 1B.J. Schut
1C12/05 15:30CSL 1 - Spirit 1GW. Bonnema
1C12/05 15:30MIA 1 - Ritola 1JB. Smit
1C26/05 15:30Velocitas 1 - Ritola 1
1C26/05 15:30Noviomagum 1 - MIA 1
1C26/05 15:30Spirit 1 - Victum / War Child 1
1C26/05 15:30CSL 1 - Phoenix 1
1C02/06 15:30Victum / War Child 1 - CSL 1
1C02/06 15:30Phoenix 1 - Spirit 1
1C02/06 15:30Ritola 1 - Noviomagum 1
1C02/06 15:30MIA 1 - Velocitas 1
KNKV Reserve 1e klasse C
R1C28/04 14:00Noviomagum 2 - CSL 2R. van der Meer
R1C28/04 14:00Ritola 2 - Spirit 2R. Moes
R1C28/04 14:00MIA 2 - Victum / War Child 2C. Beumer
R1C28/04 14:00Phoenix 2 - SKF 3M. Wijkstra
R1C12/05 14:00MIA 2 - Ritola 2EFJ. Limburg
R1C12/05 14:00CSL 2 - Spirit 2R. den Boer
R1C12/05 14:00Phoenix 2 - Noviomagum 2M. van Roon
R1C12/05 14:00Victum / War Child 2 - SKF 3Gijs van Garderen
R1C26/05 14:00Spirit 2 - Victum / War Child 2
R1C26/05 14:00CSL 2 - Phoenix 2
R1C26/05 14:00Noviomagum 2 - MIA 2
R1C26/05 16:30SKF 3 - Ritola 2
R1C02/06 14:00Victum / War Child 2 - CSL 2
R1C02/06 14:00MIA 2 - SKF 3
R1C02/06 14:00Ritola 2 - Noviomagum 2
R1C02/06 14:00Phoenix 2 - Spirit 2
KNKV Reserve 1e klasse D
R1D22/04 11:30AW.DTV 3 - Fortuna / Delta Logistiek 3R. Gerritsen
R1D22/04 13:00Blauw-Wit 4 - DeetosSnel 3Arian Maat
R1D22/04 14:30Phoenix 3 - BEP 3D. Binnendijk
R1D24/04 20:30ODIK 2 - Phoenix 3C. van Munster
R1D28/04 12:30Blauw-Wit 4 - ODIK 2RP. Hagoort
R1D12/05 13:15BEP 3 - DOS 2S. Ouwerkerk
R1D12/05 16:00Fortuna / Delta Logistiek 3 - ODIK 2M. van Leeuwen
R1D13/05 11:30AW.DTV 3 - Blauw-Wit 4A. Ligt
R1D13/05 14:30DeetosSnel 3 - Phoenix 3O.J. Leeverink
R1D26/05 13:50DOS 2 - Blauw-Wit 4
R1D26/05 14:00ODIK 2 - BEP 3
R1D27/05 11:30Fortuna / Delta Logistiek 3 - DeetosSnel 3
R1D27/05 14:30Phoenix 3 - AW.DTV 3
R1D02/06 14:00DeetosSnel 3 - ODIK 2
R1D02/06 15:00AW.DTV 3 - DOS 2
R1D03/06 13:00BEP 3 - Fortuna / Delta Logistiek 3
R1D03/06 13:00Blauw-Wit 4 - Phoenix 3
KNKV Reserve 4e klasse N
R4N22/04 13:00Ten Donck 2 - Refleks 4
R4N22/04 13:00KZ Danaiden 7 - ALO 4E. Dijkstra
R4N22/04 13:00Phoenix 4 - Die Haghe 6R. vd Akker
R4N28/04 12:20GKV 3 - Die Haghe 6
R4N12/05 17:00KZ Danaiden 7 - GKV 3
R4N13/05 11:30Refleks 4 - Phoenix 4clubsr Achilles
R4N13/05 11:30HKV / Ons Eibernest 6 - Ten Donck 2
R4N13/05 13:00ALO 4 - Die Haghe 6
R4N26/05 14:30Phoenix 4 - GKV 3
R4N27/05 11:00Die Haghe 6 - Refleks 4clubsr Achilles
R4N27/05 11:30ALO 4 - HKV / Ons Eibernest 6
R4N27/05 13:00Ten Donck 2 - KZ Danaiden 7
R4N02/06 12:20GKV 3 - Ten Donck 2
R4N03/06 10:00Refleks 4 - ALO 4
R4N03/06 10:30HKV / Ons Eibernest 6 - Die Haghe 6
R4N03/06 11:30KZ Danaiden 7 - Phoenix 4
Breedtekorfbal Senioren poule 208 (voorjaar)
S-20822/04 11:00Hilversum 1 - DOC 2
S-20822/04 13:00Phoenix 5 - De Tovers 1
S-20806/05 11:30DOC 2 - Hilversum 1
S-20813/05 11:30De Tovers 1 - Phoenix 5
S-20827/05 11:30De Tovers 1 - DOC 2
S-20827/05 13:00Phoenix 5 - Hilversum 1
S-20803/06 11:00Hilversum 1 - De Tovers 1
S-20803/06 11:30DOC 2 - Phoenix 5
Breedtekorfbal Senioren poule 234 (voorjaar)
S-23422/04 11:00Achilles 9 - Die Haghe 8Ed Arbouw
S-23422/04 11:30Phoenix 6 - Fortuna / Delta Logistiek 8
S-23413/05 12:30Die Haghe 8 - Achilles 9
S-23413/05 14:00Fortuna / Delta Logistiek 8 - Phoenix 6
S-23427/05 11:30Phoenix 6 - Achilles 9
S-23427/05 13:00Fortuna / Delta Logistiek 8 - Die Haghe 8
S-23403/06 11:00Achilles 9 - Fortuna / Delta Logistiek 8Ed Arbouw
S-23403/06 12:30Die Haghe 8 - Phoenix 6
A-junioren 2e klasse I
A2I28/04 11:30ALO A1 - ADO A1
A2I28/04 12:30DES A1 - De Meervogels A2
A2I28/04 12:40ODO A1 - Phoenix A1
A2I28/04 14:00HKV / Ons Eibernest A2 - Excelsior A2
A2I12/05 10:15ADO A1 - Phoenix A1R. van Dijk
A2I12/05 11:30Excelsior A2 - De Meervogels A2
A2I12/05 12:30DES A1 - ALO A1
A2I12/05 15:00HKV / Ons Eibernest A2 - ODO A1
A2I26/05 11:00ADO A1 - DES A1
A2I26/05 12:30De Meervogels A2 - ODO A1
A2I26/05 13:00Phoenix A1 - Excelsior A2
A2I26/05 13:30ALO A1 - HKV / Ons Eibernest A2
A2I02/06 10:30ADO A1 - Excelsior A2
A2I02/06 11:00DES A1 - Phoenix A1
A2I02/06 12:40ODO A1 - ALO A1
A2I02/06 15:30HKV / Ons Eibernest A2 - De Meervogels A2
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (voorjaar)
A-05228/04 15:30KVS / Maritiem A3 - ODO A2Pieter Vink
A-05212/05 14:00ODO A2 - Phoenix A2
A-05212/05 14:45Valto A3 - KVS / Maritiem A3
A-05226/05 13:15Valto A3 - ODO A2
A-05226/05 14:00KVS / Maritiem A3 - Phoenix A2
A-05202/06 12:30Phoenix A2 - Valto A3
A-05202/06 14:20ODO A2 - KVS / Maritiem A3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 008 (voorjaar)
B-00812/05 12:25TOP / SolarCompleet B3 - Phoenix B1
B-00812/05 16:15Valto B2 - Pernix B1
B-00826/05 11:45Valto B2 - TOP / SolarCompleet B3
B-00826/05 12:30Pernix B1 - Phoenix B1
B-00802/06 11:00TOP / SolarCompleet B3 - Pernix B1
B-00802/06 13:45Phoenix B1 - Valto B2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (voorjaar)
B-03012/05 09:30Phoenix B2 - DES B2
B-03012/05 09:45Excelsior B1 - Weidevogels B2
B-03026/05 09:30Excelsior B1 - Phoenix B2
B-03026/05 11:00Weidevogels B2 - DES B2
B-03002/06 12:30Phoenix B2 - Weidevogels B2
B-03002/06 13:30DES B2 - Excelsior B1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (voorjaar)
C-03312/05 11:45Futura C1 - HKV / Ons Eibernest C2
C-03312/05 12:00Phoenix C1 - De Meervogels C2
C-03326/05 10:00Futura C1 - Phoenix C1
C-03326/05 14:00HKV / Ons Eibernest C2 - De Meervogels C2
C-03302/06 11:00De Meervogels C2 - Futura C1
C-03302/06 11:30Phoenix C1 - HKV / Ons Eibernest C2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 071 (voorjaar)
C-07112/05 11:00Phoenix C2 - Avanti C4
C-07112/05 12:10De Meervogels C3 - ONDO C3
C-07126/05 10:00Avanti C4 - ONDO C3
C-07126/05 10:00Phoenix C2 - De Meervogels C3
C-07102/06 11:15ONDO C3 - Phoenix C2
C-07102/06 13:15De Meervogels C3 - Avanti C4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 115 (voorjaar)
C-11512/05 11:10De Meervogels C4 - Trekvogels C1
C-11512/05 11:15Achilles C3 - Phoenix C3Robbin Noorlander
C-11526/05 10:00Achilles C3 - De Meervogels C4Mark de Bruijn
C-11526/05 11:00Phoenix C3 - Trekvogels C1
C-11502/06 10:00Trekvogels C1 - Achilles C3
C-11502/06 10:05De Meervogels C4 - Phoenix C3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 018 (voorjaar)
D-01812/05 10:05De Meervogels D1 - ONDO D2
D-01812/05 13:00Phoenix D1 - Avanti D2
D-01826/05 09:00Avanti D2 - ONDO D2
D-01826/05 12:00Phoenix D1 - De Meervogels D1
D-01802/06 09:00De Meervogels D1 - Avanti D2
D-01802/06 09:15ONDO D2 - Phoenix D1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (voorjaar)
D-05512/05 12:00ALO D1 - Phoenix D2Roy Weidmann
D-05526/05 11:00Die Haghe D2 - Phoenix D2
D-05526/05 13:30Refleks D2 - ALO D1
D-05502/06 10:00ALO D1 - Die Haghe D2Misja Stoffels
D-05502/06 10:30Phoenix D2 - Refleks D2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 139 (voorjaar)
D-13912/05 09:00Achilles D3 - KVS / Maritiem D3Marinus Stulp
D-13912/05 10:30Madjoe D5 - Phoenix D3Marco Ravensbergen
D-13926/05 10:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D3
D-13926/05 10:15Achilles D3 - Madjoe D5Tristan Rosenbaum
D-13902/06 10:30Phoenix D3 - Achilles D3
D-13902/06 10:45Madjoe D5 - KVS / Maritiem D3Jan-Willem Vrolijk
E-pupillen poule 030 (voorjaar)
E-03012/05 09:00ONDO E2 - Avanti E5
E-03012/05 12:00Phoenix E3 - Fortuna / Delta Logistiek E4
E-03026/05 09:00Phoenix E3 - ONDO E2
E-03026/05 11:00Fortuna / Delta Logistiek E4 - Avanti E5
E-03002/06 10:00ONDO E2 - Fortuna / Delta Logistiek E4
E-03002/06 13:00Avanti E5 - Phoenix E3
E-pupillen poule 068 (voorjaar)
E-06812/05 10:00Weidevogels E2 - Phoenix E1
E-06826/05 09:00De Meervogels E3 - Phoenix E1
E-06826/05 11:30Excelsior E2 - Weidevogels E2
E-06802/06 09:00Phoenix E1 - Excelsior E2
E-06802/06 10:00Weidevogels E2 - De Meervogels E3
E-pupillen poule 120 (voorjaar)
E-12012/05 09:30Phoenix E2 - Weidevogels E3
E-12012/05 10:00Valto E4 - ONDO E6
E-12026/05 10:00Weidevogels E3 - ONDO E6
E-12026/05 10:00Phoenix E2 - Valto E4
E-12002/06 10:00Valto E4 - Weidevogels E3
E-12002/06 12:00ONDO E6 - Phoenix E2
E-pupillen poule 184 (voorjaar)
E-18412/05 09:00De Meervogels E2 - Phoenix E5
E-18412/05 10:15HKV / Ons Eibernest E2 - Dubbel Zes E1
E-18426/05 10:00Dubbel Zes E1 - Phoenix E5
E-18426/05 10:30HKV / Ons Eibernest E2 - De Meervogels E2
E-18402/06 09:00Phoenix E5 - HKV / Ons Eibernest E2
E-18402/06 09:00De Meervogels E2 - Dubbel Zes E1
E-pupillen poule 204 (voorjaar)
E-20412/05 09:30Phoenix E4 - VEO E5
E-20416/05 18:00KVS / Maritiem E4 - Refleks E3
E-20426/05 09:00Phoenix E4 - KVS / Maritiem E4
E-20426/05 10:00VEO E5 - Refleks E3Marije, S Scheffers, M
E-20402/06 11:00KVS / Maritiem E4 - VEO E5
E-20402/06 12:30Refleks E3 - Phoenix E4
F-pupillen poule 020 (voorjaar)
F-02012/05 10:00Valto F3 - ONDO F2
F-02012/05 11:00Phoenix F1 - Avanti F1
F-02026/05 11:15Phoenix F1 - Valto F3
F-02026/05 13:00Avanti F1 - ONDO F2
F-02002/06 09:00Valto F3 - Avanti F1
F-02002/06 10:00ONDO F2 - Phoenix F1
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
F-06912/05 09:15Dijkvogels F2 - Phoenix F2
F-06912/05 10:00Avanti F2 - Excelsior F2
F-06926/05 09:30Dijkvogels F2 - Avanti F2
F-06926/05 10:00Phoenix F2 - Excelsior F2
F-06902/06 10:00Avanti F2 - Phoenix F2
F-06902/06 11:30Excelsior F2 - Dijkvogels F2

 

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16