Scheidsrechters schema

Overzicht scheidsrechters Pupillen/Aspiranten 2017-2018

 

 

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
10.00 Phoenix B1 Top/SolarCompleet B3 Ferry Winter
12.00 Phoenix C3 Achilles (Hg) C3 Phoenix 3
09.00 Phoenix D2 ALO D1 Phoenix 2
12.00 Phoenix D3 Madjoe D5 Phoenix 4
09.00 Phoenix E1 Weidevogels E2 Lars Riphagen/ Ferry Winter
10.00 Phoenix E5 De Meervogels E2 Daan vd Sluijs/ Frank vd Sluijs
09.00 Phoenix F2 Dijkvogels F2 Sam Wagner/ Manja Verlint

Competitiewedstrijden op het veld zat. 21-04-2018

 

Competitiewedstrijden veld za. 21-4-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam scheidsrechter
14:00 Phoenix A2 ODO A2 Phoenix 4

 

Competitiewedstrijden veld zo. 22-4-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
11:30 Phoenix 6 Fortuna/Delta Logistiek 8 Phoenix 3
13:00 Phoenix 4 Die Haghe 6 Phoenix 1
13:00 Phoenix 5 De tovers 1 Phoenix 2

 

Competitiewedstrijden op het veld zat. 12.05-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
09.30 Phoenix B2 DES (D) B2 Danny Steentjes
12.00 Phoenix C1 De Meervogels C2 Rik van Heerden
11.00 Phoenix C2 Avanti/Flexcom C4 Emiel Kaper
13.00 Phoenix D1 Avanti/Flexcom D2 Phoenix 5
09.30 Phoenix E2 Weidevogels E3 Phoenix 1
12.00 Phoenix E3 Fortuna/Delta Logistiek E4 Jan Beunder
09.30 Phoenix E4 VEO E5 Phoenix 2
11.00 Phoenix F1 Avanti/ Flexcom F1 Phoenix 6

 

Competitiewedstrijden op het veld zat. 26-05-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
10.00 Phoenix C2 De Meervogels C3 Emiel Kaper
11.00 Phoenix C3 Trekvogels C1 Phoenix 4
12.00 Phoenix D1 De Meervogels D1 Phoenix 5
10.00 Phoenix E2 Valto E4 Bas Lammers
09.00 Phoenix E3 ONDO (G) E2 Jim vd Coevering/ Ferry Winter
09.00 Phoenix E4 KVS/Maritiem E4 Lotte Utermark/ Ferry Winter
11.15 Phoenix F1 Valto F3 Phoenix 3
10.00 Phoenix F2 Excelsior (D) F2 Julia de Vrije/ Ferry Winter

 

Competitiewedstrijden veld za. 26-5-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
13:00 Phoenix A1 Excelsior (D) A2 Phoenix 5
14:30 Phoenix 4 GKV (H) 3 Phoenix 6

 

Competitiewedstrijden veld zo. 27-5-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
11:30 Phoenix 6 Achilles (Hg) 9 Phoenix 4
13:00 Phoenix 5 Hilversum 1 Phoenix 6

 

Competitiewedstrijden op het veld zat. 02-06-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
13.45 Phoenix B1 Valto B2 Hans Ouwerkerk
12.30 Phoenix B2 Weidevogels B2 Emiel Kaper
11.30 Phoenix C1 HKV/OE C2 Rik van Heerden
10.30 Phoenix D2 Refleks D2 Danny Steentjes
10.30 Phoenix D3 Achilles (Hg)D3 Martijn v. Luxemburg /Ferry Winter
09.00 Phoenix E1 Excelsior (D) E2 Miro vd Hoek/ Ferry Winter
09.00 Phoenix E5 HKV/OE E2 Peter Moree/ Ferry Winter

 

Competitiewedstrijden veld za. 2-6-2018

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
12:30 Phoenix A2 Valto A3 Phoenix 3

 

 

zondag 22 april 2018
22/04 11:30Phoenix 6 - Fortuna / Delta Logistiek 8
22/04 13:00Phoenix 5 - De Tovers 1
22/04 13:00Phoenix 4 - Die Haghe 6
22/04 14:30Phoenix 3 - BEP 3
dinsdag 24 april 2018
24/04 20:30ODIK 2 - Phoenix 3
zaterdag 21 april 2018
Ritola 1 - Phoenix 128 - 21
Phoenix A2 - ODO A210 - 9
Ritola 2 - Phoenix 222 - 16
DES B2 - Phoenix B29 - 7
De Meervogels A2 - Phoenix A121 - 8
Phoenix C3 - Achilles C32 - 5
Phoenix D3 - Madjoe D57 - 3
Avanti C4 - Phoenix C24 - 5
Phoenix B1 - TOP / SolarCompleet B312 - 5
Phoenix E5 - De Meervogels E28 - 11
Fortuna / Delta Logistiek E4 - Phoenix E315 - 16
De Meervogels C2 - Phoenix C15 - 4
Avanti D2 - Phoenix D17 - 6
Phoenix D2 - ALO D16 - 12
Avanti F1 - Phoenix F17 - 18
Phoenix E1 - Weidevogels E212 - 6
Weidevogels E3 - Phoenix E2 -
Phoenix F2 - Dijkvogels F211 - 12
VEO E5 - Phoenix E41 - 2
zondag 15 april 2018
ALO 4 - Phoenix 417 - 9
Phoenix 6 - Die Haghe 812 - 12
Phoenix 5 - DOC 215 - 3

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16