Vervoerschema

 

ZAALWACHT:
Bij thuiswedstrijden staat er altijd een ouder als zaalwacht opgesteld. Het is de bedoeling dat deze ouder in de hal aanwezig is om ervoor te zorgen dat er geen kinderen rond
het veld rennen tijdens de wedstrijd en dat de zaal netjes blijft en dat alle gebruikte materialen opgeruimd worden. Ook zorgt de zaalwacht voor de stand op het scorebord.
De zaalwacht zorgt er ook voor dat de scheidsrechter een drankje krijgt aangeboden in de rust (bonnen hiervoor zitten in de teammap van de coach). Bent u op de dag dat u
zaalwacht hebt niet aanwezig, graag zelf zorg dragen voor vervanging.
RIJBEURT:
Verzamelen bij uitwedstrijden: 1 Uur voor de wedstrijd bij het Phoenixveld aan Van Doornenplantsoen. Rijbeurten zijn zo eerlijk mogelijk verdeeld. Bent u op de dag dat u
rijbeurt heeft niet aanwezig, graag zelf zorg dragen voor vervanging.
Datum Speeltijd
D1 11/18/2017 11:00 Phoenix D1 Korbis D1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Faye
11/25/2017 11:10 VEO D1 Phoenix D1 Essesteyn VOORBURG Rijbeurt Noa Lucas Evy
12/9/2017 11:00 Vriendenschaar (B) D1 Phoenix D1 Sporthoeve BODEGRAVEN Rijbeurt Iris Collin Faye
12/16/2017 9:00 Phoenix D1 KCC/SO natural D1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Noa
1/6/2018 14:15 HKV/Ons Eibernest D1 Phoenix D1 HKV/Ons Eibernesthal ‘S-GRAVENHAGE Rijbeurt Lucas Thijs Luca
1/13/2018 11:00 Phoenix D1 VEO D1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Evy
1/20/2018 14:30 Korbis D1 Phoenix D1 De Dreef WADDINXVEEN Rijbeurt Iris Collin Joris
1/27/2018 14:00 Nieuwerkerk D2 Phoenix D1 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Rijbeurt Faye Thijs Luca
2/10/2018 9:00 Phoenix D1 Vriendenschaar (B) D1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Iris
2/17/2018 10:00 KCC/SO natural D1 Phoenix D1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Rijbeurt Noa Joris Evy
3/10/2018 10:00 Phoenix D1 HKV/Ons Eibernest D1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Luca
3/17/2018 9:00 Phoenix D1 Nieuwerkerk D2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Thijs
Datum Speeltijd
D2 11/11/2017 14:00 DES (D) D2 Phoenix D2 De Hoornbloem DEN HOORN ZH Rijbeurt Elisa Amber Jesse
11/18/2017 10:00 Phoenix D2 Avanti (P) D5 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Birgit
11/25/2017 14:00 Fortuna/Delta Logistiek D4 Phoenix D2 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Suzanne Finn Jaidy
12/2/2017 13:00 Phoenix D2 Die Haghe D3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Kyan
1/6/2018 12:15 Valto D4 Phoenix D2 Vreeloo DE LIER Rijbeurt Yasmine Kyan Cas
1/13/2018 10:00 Phoenix D2 DES (D) D2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Cas
1/20/2018 12:45 Avanti (P) D5 Phoenix D2 De Viergang PIJNACKER Rijbeurt Birgit Elisa Jesse
1/27/2018 11:00 Phoenix D2 Fortuna/Delta Logistiek D4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Amber
2/3/2018 12:00 Die Haghe D3 Phoenix D2 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE Rijbeurt Yasmine Suzanne Jaidy
2/10/2018 10:00 Phoenix D2 ODO D2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jaidy
2/17/2018 11:00 ODO D2 Phoenix D2 De Hofstede MAASLAND Rijbeurt Amber Finn Kyan
3/10/2018 9:00 Phoenix D2 Valto D4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Suzanne
Datum Speeltijd
D3 11/11/2017 11:00 Phoenix D3 Achilles (Hg) D3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Milan
11/18/2017 11:00 Twist D2 Phoenix D3 Westwijk VLAARDINGEN Rijbeurt Sanne Jeanine Ruben
11/25/2017 12:00 Weidevogels D2 Phoenix D3 SRC Rottemeren BLEISWIJK Rijbeurt Merel Maggy Sam
12/2/2017 12:00 Vriendenschaar (B) D3 Phoenix D3 Sporthoeve BODEGRAVEN Rijbeurt Hannah Joey Finn
12/9/2017 12:15 Valto D5 Phoenix D3 Vreeloo DE LIER Rijbeurt Gwen Jesper Milan
12/23/2017 9:55 ONDO (G) D4 Phoenix D3 De Hoekstee HOEK VAN HOLLAND Rijbeurt Sanne Jeanine Sam
1/20/2018 12:00 Phoenix D3 Twist D2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jeanine
1/27/2018 11:00 Achilles (Hg) D3 Phoenix D3 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE Rijbeurt Jesper Merel Hannah
2/3/2018 9:00 Phoenix D3 Vriendenschaar (B) D3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Ruben
2/10/2018 11:00 Phoenix D3 ONDO (G) D4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Joey
3/10/2018 11:00 Phoenix D3 Valto D5 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Maggy
3/17/2018 12:00 Phoenix D3 Weidevogels D2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Sanne
Datum Speeltijd
E1 11/11/2017 10:00 Valto E1 Phoenix E1 Vreeloo DE LIER Rijbeurt Jurgen Julia
11/18/2017 14:30 Korbis E1 Phoenix E1 De Dreef WADDINXVEEN Rijbeurt Damian Tess
11/25/2017 12:00 Fortuna/Delta Logistiek E4 Phoenix E1 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Kjelt Lara
12/2/2017 10:00 Phoenix E1 Weidevogels E1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Julia
12/16/2017 10:00 Nieuwerkerk E2 Phoenix E1 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Rijbeurt Damian Julia
1/6/2018 13:00 Phoenix E1 Valto E1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jurgen
1/13/2018 9:00 Phoenix E1 Nieuwerkerk E2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Kjelt
1/20/2018 11:00 Phoenix E1 Korbis E1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Damian
1/27/2018 9:00 Phoenix E1 Fortuna/Delta Logistiek E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Tess
2/3/2018 12:00 Weidevogels E1 Phoenix E1 SRC Rottemeren BLEISWIJK Rijbeurt Jurgen Tess
2/10/2018 9:00 ONDO (G) E2 Phoenix E1 Westlandhal ‘S-GRAVENZANDE Rijbeurt Lara Kjelt
2/17/2018 9:00 Phoenix E1 ONDO (G) E2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Lara
Datum Speeltijd
E2 11/18/2017 9:00 Excelsior (D) E5 Phoenix E2 De Buitenhof DELFT Rijbeurt Jodi Lieze
11/25/2017 13:00 Reeuwijk E1 Phoenix E2 De Meerkoet REEUWIJK Rijbeurt Mees Bente
12/2/2017 9:00 Phoenix E2 Korbis E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jodi
12/9/2017 11:45 Avanti (P) E7 Phoenix E2 De Viergang PIJNACKER Rijbeurt Mees Alison
12/16/2017 13:00 Phoenix E2 Avanti (P) E7 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Benthe
1/6/2018 13:00 Phoenix E2 Fortuna/Delta Logistiek E6 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Lieze
1/20/2018 11:00 Phoenix E2 Excelsior (D) E5 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Nikkie
1/27/2018 10:00 Phoenix E2 Reeuwijk E1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Mees
2/3/2018 13:30 Korbis E4 Phoenix E2 De Dreef WADDINXVEEN Rijbeurt Nikkie Jodi
2/17/2018 10:00 Phoenix E2 Nieuwerkerk E5 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Alison
3/10/2018 11:00 Fortuna/Delta Logistiek E6 Phoenix E2 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Benthe Lieze
3/17/2018 10:00 Nieuwerkerk E5 Phoenix E2 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Rijbeurt Alison Nikkie
Datum Speeltijd
E3 11/11/2017 9:00 Achilles (Hg) E2 Phoenix E3 Zuidhaghe ‘S-GRAVENHAGE Rijbeurt Myrthe Jesley
11/18/2017 9:00 Phoenix E3 De Meervogels E2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Rowin
11/25/2017 9:55 ONDO (G) E3 Phoenix E3 De Hoekstee HOEK VAN HOLLAND Rijbeurt Mika Jayden
12/2/2017 12:00 Fortuna/Delta Logistiek E5 Phoenix E3 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Rowin Myrthe
12/9/2017 9:00 Phoenix E3 ONDO (G) E3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jayden
12/16/2017 10:00 ODO E1 Phoenix E3 De Hofstede MAASLAND Rijbeurt Jesley Mika
1/6/2018 10:00 Phoenix E3 Fortuna/Delta Logistiek E5 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Mika
1/13/2018 9:00 Phoenix E3 Achilles (Hg) E2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jesley
1/20/2018 10:00 De Meervogels E2 Phoenix E3 De Veur ZOETERMEER n.v.t.
2/3/2018 10:00 Excelsior (D) E3 Phoenix E3 De Buitenhof DELFT Rijbeurt Rowin Jayden
2/10/2018 13:00 Phoenix E3 Excelsior (D) E3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Rowin
2/17/2018 11:00 Phoenix E3 ODO E1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Myrthe
Datum Speeltijd
E4 11/11/2017 9:00 Phoenix E4 KCC/SO natural E3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Britt
11/18/2017 9:00 Excelsior (D) E4 Phoenix E4 De Buitenhof DELFT Rijbeurt Britt Bas
11/25/2017 9:00 ONDO (G) E7 Phoenix E4 De Hoekstee HOEK VAN HOLLAND Rijbeurt Lisa Hugo
12/2/2017 10:00 Phoenix E4 Fortuna/Delta Logistiek E7 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Lisa
12/16/2017 10:45 Avanti (P) E8 Phoenix E4 De Viergang PIJNACKER Rijbeurt Demi Valentijn
12/23/2017 11:00 Fortuna/Delta Logistiek E7 Phoenix E4 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Britt Hugo
1/6/2018 10:00 Phoenix E4 ONDO (G) E7 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Demi
1/13/2018 9:00 KCC/SO natural E3 Phoenix E4 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Rijbeurt Demi Lisa
1/20/2018 9:00 Phoenix E4 Excelsior (D) E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Bas
2/3/2018 13:00 Phoenix E4 ODO E3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Hugo
2/17/2018 10:00 Phoenix E4 Avanti (P) E8 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Valentijn
3/10/2018 11:00 ODO E3 Phoenix E4 De Hofstede MAASLAND Rijbeurt Bas Valentijn
Datum Speeltijd
E5 11/11/2017 9:00 Phoenix E5 VEO E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Justin
11/18/2017 9:00 Excelsior (D) E6 Phoenix E5 De Buitenhof DELFT Rijbeurt Nore Djoey
11/25/2017 10:00 IJsselvogels E4 Phoenix E5 Zuidplas MOORDRECHT Rijbeurt Mandy Jowi
12/2/2017 10:00 Phoenix E5 Excelsior (D) E6 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Lily
12/9/2017 9:00 Phoenix E5 Fiks E3 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jowi
12/16/2017 9:00 Nieuwerkerk E7 Phoenix E5 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Rijbeurt Lily Justin
1/6/2018 10:00 Phoenix E5 Weidevogels E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Mandy
1/13/2018 10:15 VEO E4 Phoenix E5 Essesteyn VOORBURG Rijbeurt Lily Justin
1/27/2018 10:00 Phoenix E5 IJsselvogels E4 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Djoey
2/10/2018 11:00 Weidevogels E4 Phoenix E5 SRC Rottemeren BLEISWIJK Rijbeurt Mandy Jowi
2/17/2018 11:00 Phoenix E5 Nieuwerkerk E7 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Nore
3/10/2018 9:00 Fiks E3 Phoenix E5 De Cuyl OEGSTGEEST Rijbeurt Nore Djoey
Datum Speeltijd
F1 11/18/2017 13:30 Korbis F2 Phoenix F1 De Dreef WADDINXVEEN Rijbeurt Solange Benjamin
11/25/2017 10:45 Avanti (P) F1 Phoenix F1 De Viergang PIJNACKER Rijbeurt Jayden Ingmar
12/2/2017 9:00 Phoenix F1 Weidevogels F1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Daan
12/16/2017 9:00 KCC/SO natural F1 Phoenix F1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Rijbeurt Jayden Ingmar
1/6/2018 9:00 Phoenix F1 IJsselvogels F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jayden
1/13/2018 9:00 Phoenix F1 Nieuwerkerk F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Roan
1/20/2018 9:00 Phoenix F1 Korbis F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Benjamin
1/27/2018 9:00 Phoenix F1 Avanti (P) F1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Ingmar
2/3/2018 12:00 Weidevogels F1 Phoenix F1 SRC Rottemeren BLEISWIJK Rijbeurt Roan Daan
2/10/2018 9:00 Nieuwerkerk F2 Phoenix F1 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Rijbeurt Daan Solange
2/17/2018 9:00 Phoenix F1 KCC/SO natural F1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Solange
3/10/2018 10:00 IJsselvogels F2 Phoenix F1 Zuidplas MOORDRECHT Rijbeurt Roan Benjamin
Datum Speeltijd
F2 11/11/2017 10:00 Valto F2 Phoenix F2 Vreeloo DE LIER Rijbeurt Jesse Jaylan
11/18/2017 11:00 ODO F2 Phoenix F2 De Hofstede MAASLAND Rijbeurt Tyler Stef
11/25/2017 11:00 Fortuna/Delta Logistiek F2 Phoenix F2 Fortuna-hal DELFT Rijbeurt Tygo Lenn
12/2/2017 9:00 Phoenix F2 ONDO (G) F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jesse
12/9/2017 9:00 Phoenix F2 Valto F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Tyler
12/16/2017 13:00 Phoenix F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Tygo
1/6/2018 9:00 Phoenix F2 Dijkvogels F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Lenn
1/13/2018 9:00 Excelsior (D) F1 Phoenix F2 De Buitenhof DELFT Rijbeurt Stef Lenn
1/27/2018 9:00 Phoenix F2 Excelsior (D) F1 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Jaylan
2/3/2018 10:55 ONDO (G) F2 Phoenix F2 Westlandhal ‘S-GRAVENZANDE Rijbeurt Jesse Tyler
2/17/2018 9:00 Phoenix F2 ODO F2 Oosterpoort ZOETERMEER Zaalwacht Stef
3/10/2018 10:00 Dijkvogels F2 Phoenix F2 Sporthal Maasdijk MAASDIJK Rijbeurt Jaylan Tygo

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16