Supportsbus Phoenix

Na de winst van afgelopen zaterdag kan ons vlaggenschip aanstaande zaterdag de koppositie overnemen van en tegen DOS Kampen/Veltman 1.
Hiervoor moet Phoenix wel winnen. Alle hulp is hierbij nodig! Geef je snel op en ga gezellig mee om het eerste naar een overwinning te schreeuwen!

Bus vertrekt rond 16.30 uur van Phoenix en is rond 01.00 uur weer terug.

Geef je op bij Jeroen (0633045439 of jeroenhouterman1987@gmail.com). Kosten zijn 10 euro per persoon.

zaterdag 26 mei 2018
26/05 09:00Phoenix E3 - ONDO E2
26/05 09:00De Meervogels E3 - Phoenix E1
26/05 09:00Phoenix E4 - KVS / Maritiem E4
26/05 09:30Excelsior B1 - Phoenix B2
26/05 10:00Futura C1 - Phoenix C1
26/05 10:00Phoenix C2 - De Meervogels C3
26/05 10:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D3
26/05 10:00Dubbel Zes E1 - Phoenix E5
26/05 10:00Phoenix E2 - Valto E4
26/05 10:00Phoenix F2 - Excelsior F2
26/05 11:00Die Haghe D2 - Phoenix D2
26/05 11:15Phoenix F1 - Valto F3
26/05 12:00Phoenix D1 - De Meervogels D1
26/05 12:30Pernix B1 - Phoenix B1
26/05 13:00Phoenix A1 - Excelsior A2
26/05 14:00KVS / Maritiem A3 - Phoenix A2
26/05 14:00CSL 2 - Phoenix 2
26/05 14:30Phoenix 4 - GKV 3
26/05 15:30CSL 1 - Phoenix 1
zondag 27 mei 2018
27/05 11:30Phoenix 6 - Achilles 9
27/05 13:00Phoenix 5 - Hilversum 1
27/05 14:30Phoenix 3 - AW.DTV 3
zondag 13 mei 2018
DeetosSnel 3 - Phoenix 323 - 18
Fortuna / Delta Logistiek 8 - Phoenix 619 - 13
Refleks 4 - Phoenix 415 - 13
De Tovers 1 - Phoenix 511 - 13
zaterdag 12 mei 2018
Phoenix 1 - Noviomagum 117 - 22
Phoenix 2 - Noviomagum 25 - 17
ODO A2 - Phoenix A213 - 11
Phoenix D1 - Avanti D27 - 4
TOP / SolarCompleet B3 - Phoenix B17 - 11
ALO D1 - Phoenix D213 - 9
Phoenix E3 - Fortuna / Delta Logistiek E411 - 7
Phoenix C1 - De Meervogels C212 - 4
Achilles C3 - Phoenix C37 - 6
Phoenix C2 - Avanti C45 - 4
Phoenix F1 - Avanti F111 - 11
Madjoe D5 - Phoenix D30 - 5
ADO A1 - Phoenix A117 - 15
Weidevogels E2 - Phoenix E14 - 16
Phoenix E2 - Weidevogels E35 - 5
Phoenix E4 - VEO E55 - 3
Phoenix B2 - DES B29 - 4
Dijkvogels F2 - Phoenix F28 - 6
De Meervogels E2 - Phoenix E55 - 3

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16