Aanmeldingen zomerkamp UPDATE 12-6-17

Hieronder staan alle deelnemers van het Phoenix Zomerkamp Hitzone 2017. De inschrijving voor het kamp is gesloten. Sta je niet op de lijst en je hebt je wel aangemeld, bel zo snel mogelijk naar Diane Bruijn. (klik op lees meer)

Deelnemers Phoenixkamp 2017
A2 Nienke van der Hooft
B3 Cheraine Stout
B3 Sam Wagner
c1 Chislaine Stapel
c1 Daan Tulen
C1 Daniël de Jong
c1 Jaimy Baar
C2 Dana Lipjes
c2 Frederique Munster
C2 Marise Paats
c2 Martijn Kaper
c2 Sara Coers
d1 Dionne Bruijn
d1 Joris Ramaker
d1 Lyanne Hulscher
d1 Niels van der Meer
d1 Thijs van der Hooft
d2 Evy van der Kooy
d2 Faye Nieland
d2 Jesse Meijroos
d2 Manel Chihi
d2 Noa Koemeester
d2 Suzanne van der Beijl
d2 Sander Kaper
d3 Demi Schrauwen
d3 Elisa Tuit
d3 Michelle van der Voort
d3 Sidney Baar
e1 Collin Bruijn
e1 Demy van Leeuwen
e1 Finn Huisman
e1 Iris Faber
e1 Kyan Luiten
e1 Lucas Verlint
e2 Amber Jileba
e2 Cas van der Kooy
e2 Jaidy van der Gaast
e2 Lara Hamelink
e2 Yasmine Kools
e3 Birgit Vasse
e3 Damian Jansen
e3 Julia Nieland
e3 Kjelt Bemener
e3 Tess Koemeester
e4 Lieze Levert
e4 Merel Eekhof
e4 Nikkie Tulen
f1 Jayden Kools
f1 Jesley van der Gaast
f1 Myrthe Beunder
f1 Rowin Faber
f2 Alison Francois
f2 Benthe Eekhof
f2 Jayden Jansen
f2 lisa van Ooijen
f3 Bas de Snaijer
f3 Benjamin Francois
f3 Britt van der Horst
f3 Demi Ramakers
f3 Roan Lamers
f4 Jesse Verlint
f4 Lenn Luiten

zaterdag 25 mei 2019
25/05 09:30Excelsior C2 - Phoenix C2
25/05 09:55Excelsior B1 - Phoenix B1
25/05 10:00Phoenix C1 - TOP / SolarCompleet C3
25/05 10:00ODO E4 - Phoenix E3
25/05 10:00Phoenix E1 - Fortuna / Delta Logistiek E1
25/05 10:00Phoenix E5 - ONDO E9
25/05 10:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D3
25/05 10:00Phoenix D2 - ONDO D7
25/05 10:30ONDO E8 - Phoenix E7
25/05 10:30GKV A2 - Phoenix A3
25/05 10:30Dijkvogels E2 - Phoenix E6
25/05 11:00Valto C4 - Phoenix C3
25/05 11:15Phoenix E4 - ONDO E5
25/05 11:15Phoenix D1 - DES D1
25/05 11:30Excelsior E3 - Phoenix E2
25/05 12:15Phoenix B2 - KVS / Maritiem B3
25/05 12:30TOP / SolarCompleet A3 - Phoenix A1
25/05 13:30Phoenix A2 - DES A2
25/05 14:00Excelsior 2 - Phoenix 2
25/05 15:30Excelsior 1 - Phoenix 1
zondag 26 mei 2019
26/05 11:30Phoenix 4 - Futura 4
26/05 13:00Phoenix 3 - Fortuna / Delta Logistiek 4
zondag 19 mei 2019
SDO 2 - Phoenix 318 - 19
Futura 4 - Phoenix 419 - 9
zaterdag 18 mei 2019
Phoenix 1 - ONDO 127 - 13
Phoenix 2 - KZ Danaiden 210 - 19
Phoenix B1 - Excelsior B114 - 10
DES A2 - Phoenix A214 - 13
Phoenix C2 - Excelsior C25 - 4
Phoenix A1 - Haarlem A112 - 14
KVS / Maritiem B3 - Phoenix B211 - 4
ONDO E9 - Phoenix E54 - 6
Phoenix E6 - Dijkvogels E27 - 7
Phoenix C3 - Valto C414 - 3
Phoenix E2 - Excelsior E310 - 7
TOP / SolarCompleet C3 - Phoenix C17 - 12
Phoenix A3 - GKV A24 - 16
Fortuna / Delta Logistiek E1 - Phoenix E118 - 15
Phoenix E3 - ODO E411 - 10
Phoenix D3 - KVS / Maritiem D31 - 12
ONDO D7 - Phoenix D28 - 9
Phoenix E7 - ONDO E84 - 8
ONDO E5 - Phoenix E410 - 7
DES D1 - Phoenix D18 - 5

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16