Corona malaise deel 2

Ik mag wel stellen dat het hele corona gedoe het verenigingsleven totaal ontwricht. Net als andere sportbonden heeft het KNKV een routekaart gemaakt voor ieder mogelijk scenario vanaf 7 november. Op zich natuurlijk prachtig, een hoop werk en duidelijkheid maar het zou dus zomaar kunnen dat het voor Jan met de korte achternaam is gemaakt.
Phoenix zou met de A1 en de selectie een dagje naar Maassluis verhuizen komende zaterdag. Gaat niet door! Trainen mag alleen met groepjes van 4 en met anderhalve meter onderlinge afstand. Phoenix zou er goed aan doen om wat zaalhuur terug te geven want alleen maar trainen op conditie en schot zonder enige druk kunnen spelers heel goed zelf. Het blijft natuurlijk wel een belangrijk puntje om elkaar minstens een keer per week te zien en wat ballen te schieten, verhalen uit te wisselen en lief en leed te delen. Korfbal is tenslotte net zo sociaal als alle andere teamsporten. Vooralsnog denk ik niet dat “wij” in 2020 nog aan competitie korfbal toekomen.
Ik hoop natuurlijk van wel omdat de cijfers sinds vandaag weer positief zijn en de regering dat graag zo wil houden maar het blijft speculeren, wat we iedere dag opnieuw doen, eerlijk gezegd word ik er ook wel chagrijnig van dat we iedere avond weer te maken hebben met allerlei theorieën over de voortgang van covid19 (in ieder praatprogramma wat je op zet). Niets is meer normaal, alles ligt onder een vergrootglas, iedere leeftijdscategorie heeft een eigen interpretatie van wat wel en niet kan of mag. Want er gebeuren rare dingen in de maatschappij en in de (top)sport.
Vooralsnog hoop ik dat iedereen zich aan de regels houdt en daardoor meehelpt aan het “slopen” van covid19. Zo snel mogelijk een goed werkend vaccin ontwikkelen en terug naar het vertrouwde beeld van volle tribunes, juichend publiek, kussen, knuffelen en omhelzen van je naasten en ’s avonds gezellig in de kroeg een bakkie doen met je vrienden, geen mondkapjes meer en een normale griepgolf in de winters. Utopie? Maak het verhaal zelf af en kleur de plaatjes.

Rob Siemer

Geen actueel programma gevonden.
zaterdag 18 juni 2022
ALO 1 - Phoenix 19 - 9
ALO 2 - Phoenix 210 - 16
Phoenix 4 - Reeuwijk 416 - 6
Phoenix 5 - Korbis 4 -
Phoenix D1 - Maassluis D18 - 18
Phoenix C1 - Dijkvogels C110 - 5
KZ Danaiden B2 - Phoenix B210 - 13
Weidevogels A2 - Phoenix A211 - 23
Excelsior 3 - Phoenix 3 -
Phoenix C3 - Reeuwijk C19 - 5
KOAG F2 - Phoenix F27 - 10
Vriendenschaar A2 - Phoenix A111 - 8
Phoenix C4 - ODO C26 - 8
Phoenix E1 - KCC | CK Kozijnen E111 - 9
Valto B2 - Phoenix B15 - 12
Phoenix D3 - Eureka D121 - 4
Avanti | Post Makelaardij E7 - Phoenix E210 - 1
Excelsior B2 - Phoenix B38 - 3
Avanti | Post Makelaardij C3 - Phoenix C24 - 20
Phoenix F1 - Achilles F115 - 7
Avanti | Post Makelaardij D2 - Phoenix D28 - 7

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16