Barrooster

Hier staat het barrooster van eerste helft veld:

Zaterdag 01-09 Oefenwedstrijden

10.30-12.30 openen Natascha Rombouts en Willie Molenaar

12.30-14.30 Peter Stout

14.30-16.30 Phoenix 3

Sluiten Jeu de Boules

 

Zaterdag 07-09

09.00-11.00 Openen Willie Molenaar en 3 ouders D1

11.00-13.00 4 ouders D4

13.00-15.00 4 ouders C2

15.00-17.30 4 ouders A2

Sluiten Natascha Rombouts

 

Zondag 08-09

12.00-13.00 Openen Dick Verlint en Willie Molenaar

13.00-15.00 Mieke Tulen en Patrick Coers

15.00-sluiten Jeu de boules

 

Zaterdag 14-09

09.00-11.00 Openen Rini Makkus en 3 ouders D3

11.00-13.00 4 ouders C3

13.00-15.00 4 ouders B1

15.00-17.00 4 ouders C1

Sluiten Willie Molenaar

 

Zondag 15-09

12.30-15.30 Natascha Rombouts en Patrick Coers

 

Zaterdag 21-09

09.00-11.00 Openen Mieke Tulen en 3 ouders E2

11.00-13.00 4 ouders E3

13.00-15.00 4 ouders A3

15.00-17.30 Coby van Tuil en Maria Gloudemans

Sluiten Jeroen Houterman

 

Zondag 22-09

12.00-14.00 openen Cora Ouwerkerk en Phoenix 4

14.00-16.30 Rini Makkus

Sluiten Jeu de Boules

 

Zaterdag 28-09

08.30-10.30 Openen Rini Makkus en 3 ouders D1

10.30-12.30 4 ouders B2

12.30-14.30 4 ouders D4

Sluiten Natascha Rombouts ?

 

Zondag 29-09

12.00-15.00 Openen Cora Ouwerkerk en Hans Ouwerkerk

Sluiten Jeu de Boules

 

Zaterdag 05-10

08.00-10.30 Openen Mieke Tulen en 3 ouders D3

10.30-12.30 4 ouders D2

12.30-15.30 Ron en Elly Putting, Lieneke en Rob Pieper

15.30-17.30 4 ouders A1

Sluiten Jeroen Houterman

 

Zondag 06-10

12.00-13.00 Openen Willie Molenaar

Sluiten Jeu de boules

 

Zaterdag 12-10

08.00-10.00 Openen Natascha Rombouts ? en 3 ouders D4

10.00-12.00 4 ouders D1

12.00-14.30 4 ouders A2

14.30-16.30 4 ouders C2

16.30-18.30 Jose en Ruud Utermark, Nicolette Jansen

Sluiten Jeroen Houterman

 

Zondag 13-10

12.00-15.00 Openen en sluiten Dick Verlint

 

Zaterdag 19-10

09.00-12.00 Openen en sluiten Willie Molenaar en Peter Stout ????

 

Zondag 20-10

12.00-14.30 Openen Rini Makkus en Phoenix 3

14.30-16.30 Phoenix 5

Sluiten Cora Ouwerkerk

 

Mocht je niet kunnen op tijdstip dat je ingepland staat dan graag zelf vervanging regelen!

 

zaterdag 23 november 2019
23/11 10:10Dubbel Zes D1 - Phoenix D3
23/11 10:15Valto E6 - Phoenix E3
23/11 11:00Velocitas B2 - Phoenix B1
23/11 11:00Korbis E3 - Phoenix E2
23/11 11:00VEO D1 - Phoenix D2
23/11 11:00Korbis E2 - Phoenix E1
23/11 12:00ODO C3 - Phoenix C2
23/11 13:10Weidevogels B2 - Phoenix B2
23/11 13:20Phoenix A2 - KVS / Maritiem A2
23/11 14:20OZC C1 - Phoenix C1
23/11 14:30Phoenix A1 - ALO A1
23/11 16:00Fortuna / Delta Logistiek D4 - Phoenix D4
23/11 19:50Velocitas 4 - Phoenix 3
zondag 24 november 2019
24/11 11:00Phoenix 4 - Dubbel Zes / Futura 6
24/11 12:15KZ Danaiden 11 - Phoenix 5
24/11 13:20Sporting West 1 - Phoenix 1
24/11 18:30ZKV 3 - Phoenix 2
dinsdag 19 november 2019
Thor 1 - Phoenix 2 -
zaterdag 16 november 2019
VEO A2 - Phoenix A2 -
Phoenix B1 - VEO B3 -
VEO D1 - Phoenix D1 -

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16