Programma per Poule

KNKV 1e klasse A
1A30/03 18:45ASVD | PV Systems 1 - Wez Handich / Dow 1
1A30/03 19:15Dindoa 1 - Phoenix 1
1A31/03 15:00Apeldoorn 1 - ZKC '19 1
1A31/03 15:45Apollo 1 - KIOS 1
KNKV Reserve 2e klasse E
R2E30/03 16:20Rohda 4 - Phoenix 2W. Klompmaker
R2E31/03 12:30Achilles 4 - KZ / Thermo4U 6
R2E31/03 13:50HKV / Ons Eibernest 4 - Sporting Trigon 3
R2E31/03 14:20Apollo 2 - ALO 2
KNKV Reserve 2e klasse O
R2O29/03 21:00Phoenix 3 - Tilburg 3Arjan van Baaren
R2O29/03 21:30Refleks 3 - Merwede / Multiplaat 3LJA. Wesseling
R2O30/03 18:25Fortuna / Delta Logistiek 4 - Merwede / Multiplaat 3J. Postma
R2O31/03 13:20DeetosSnel 4 - DOT 2
R2O31/03 15:50Refleks 3 - Phoenix 3
Breedtekorfbal Senioren poule 218
S-21831/03 11:15Sperwers 2 - Die Haghe 5
S-21831/03 12:10DeetosSnel 11 - Futura 4
S-21831/03 12:10Conventus 4 - Dubbel Zes 2
A-junioren 2e klasse I
A2I30/03 11:05Dijkvogels A1 - Valto A2
A2I30/03 15:10ALO A1 - Avanti A2
A2I30/03 15:15Phoenix A1 - VEO A2
A2I30/03 15:20Maassluis A2 - KVS / Maritiem A2
Breedtekorfbal Junioren poule 013
A-01330/03 14:00ALO A3 - KCC / SO natural A4Arjan de Vries
A-01330/03 14:10WION A1 - Phoenix A2
A-01330/03 16:55Avanti A4 - IJsselvogels A2
Breedtekorfbal Junioren poule 019
A-01930/03 13:00GKV A1 - Dubbel Zes A1
A-01930/03 14:00Maassluis A3 - Twist A2
A-01930/03 15:25KOAG A2 - Avanti A5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002
B-00230/03 11:45Avanti B3 - Nieuwerkerk B2
B-00230/03 12:00WION B1 - Valto B2
B-00230/03 12:00Fortuna / Delta Logistiek B3 - Phoenix B1
B-00230/03 13:15Twist B1 - ONDO B2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043
B-04330/03 10:00Phoenix B2 - Vriendenschaar B3
B-04330/03 12:15Twist B2 - IJsselvogels B2
B-04330/03 17:00Futura B2 - Dijkvogels B3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026
C-02630/03 10:05Korbis C3 - VEO C2
C-02630/03 11:45Vriendenschaar C2 - Meervogels / Física C3Iemand uit het Vierde
C-02630/03 16:00Nieuwerkerk C3 - Phoenix C1Tim Nome
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 054
C-05430/03 11:00Phoenix C2 - Achilles C2
C-05430/03 11:00Excelsior C3 - Lynx C1
C-05430/03 12:15TOP / SolarCompleet C5 - KVS / Maritiem C2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055
C-05530/03 12:05KOAG C3 - Phoenix C3
C-05530/03 13:00IJsselvogels C3 - VEO C3Boas van Voorst
C-05530/03 15:00Nieuwerkerk C4 - Korbis C4Mike de Ronde
Breedtekorfbal D-pupillen poule 009
D-00930/03 10:10OZC D1 - Dijkvogels D1
D-00930/03 11:15Valto D2 - Avanti D2
D-00930/03 13:00ODO D1 - Fortuna / Delta Logistiek D3
D-00906/04 10:00Fortuna / Delta Logistiek D3 - Phoenix D1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 035
D-03530/03 11:00Avanti D3 - Phoenix D2
D-03530/03 12:00IJsselvogels D2 - KCC / SO natural D2Ruud Kranendonk
D-03530/03 14:00Nieuwerkerk D3 - Vriendenschaar D2Hans Sies
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069
D-06930/03 11:55ONDO D4 - KVS / Maritiem D3
D-06930/03 12:00Madjoe D4 - Refleks D3Eric Noort
D-06930/03 12:00Dubbel Zes D2 - Phoenix D3
E-pupillen poule 006
E-00630/03 11:00ODO E1 - Nieuwerkerk E2
E-00630/03 11:15Valto E1 - Excelsior E1
E-00630/03 12:00Phoenix E1 - Korbis E1
E-pupillen poule 030
E-03030/03 09:15Refleks E3 - Phoenix E4
E-03030/03 10:00Meervogels / Física E2 - Achilles E2
E-03030/03 11:15Valto E2 - Futura E2
E-pupillen poule 039
E-03930/03 09:55ONDO E4 - Achilles E3
E-03930/03 10:00ODO E2 - Phoenix E2
E-03930/03 12:00ALO E3 - Meervogels / Física E3Casper Kuijpers
E-pupillen poule 074
E-07430/03 11:15Valto E4 - Excelsior E4
E-07430/03 12:00DES E1 - Avanti E5
E-07430/03 12:00Phoenix E3 - Dijkvogels E3
E-pupillen poule 095
E-09530/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Lynx E1Juan Verkerk
E-09530/03 09:00ONDO E8 - Weidevogels E3
E-09530/03 11:05Dubbel Zes E2 - HKV / Ons Eibernest E2
E-pupillen poule 096
E-09630/03 09:55ONDO E9 - Phoenix E6
E-09630/03 11:05Dubbel Zes E1 - Fortuna / Delta Logistiek E7
E-09630/03 12:00Phoenix E7 - VEO E2

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16