Programma

week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
R2JWK225015/09 14:30Groen Geel 4 - Phoenix 3Trickelsoord, WormerP. Huijg
S-207BK48415/09 14:00Die Haghe 5 - Phoenix 4Baambruggestraat 10, Den Haag
S-230BK1226015/09 10:00Phoenix 5 - KZ Danaiden 11Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
1EWK68121/09 15:30Phoenix 1 - Juliana 1Van Doornenplantsoen, ZoetermeerR. Lanser
R2KWK334921/09 14:00Phoenix 2 - Juliana 2Van Doornenplantsoen, ZoetermeerEC. van Winden
R2JWK454122/09 13:00Phoenix 3 - HKV / Ons Eibernest 3Van Doornenplantsoen, ZoetermeerR. den Otter
S-207BK62822/09 14:30Phoenix 4 - Dubbel Zes / Futura 5Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
S-230BK1214222/09 10:05ALO 7 - Phoenix 5Bosjes van Pex, Den HaagPim Spek
A2IWK640321/09 12:30Phoenix A1 - ODO A1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A-021BK273021/09 14:00Phoenix A2 - Valto A3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A-072BK334921/09 15:30Phoenix A3 - Futura A1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
B-032BK1192021/09 12:30Phoenix B1 - Refleks B2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
B-078BK380921/09 11:10Meervogels / Física B3 - Phoenix B2Vernedesportpark, Zoetermeer
C-014BK517821/09 13:00Phoenix C1 - HKV / Ons Eibernest C1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-046BK505521/09 11:30Refleks C2 - Phoenix C2Prinses Irene, Rijswijk
C-061BK512821/09 12:00Phoenix C3 - KOAG C3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-033BK658321/09 12:15ODO D1 - Phoenix D1De Commandeur, Maasland
D-019BK667421/09 10:00Phoenix D2 - ONDO D3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-121BK666221/09 11:00Phoenix D3 - Meervogels / Física D3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-074BK653521/09 10:15Valto D3 - Phoenix D4De Zwet, De Lier
D-104BK664821/09 09:15Valto D4 - Phoenix D5De Zwet, De Lier
E-025BK861721/09 09:00Meervogels / Física E3 - Phoenix E1Vernedesportpark, Zoetermeer
E-034BK863321/09 11:00Phoenix E2 - Fortuna / Delta Logistiek E2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-128BK881021/09 10:00Phoenix E3 - ONDO E10Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
F-092BK1199821/09 10:00Phoenix F1 - Vriendenschaar F2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
1EWK9828/09 15:30Korbis 1 - Phoenix 1Sniep, WaddinxveenCees Dekker
R2KWK230328/09 14:00Korbis 2 - Phoenix 2Sniep, Waddinxveen
R2JWK528629/09 13:00Phoenix 3 - Die Haghe 3Van Doornenplantsoen, ZoetermeerJH. Straathof
S-207BK88529/09 13:00Dubbel Zes / Futura 5 - Phoenix 4Stokroosveld, Den Haag
S-230BK1215529/09 13:30Die Haghe 6 - Phoenix 5Baambruggestraat 10, Den Haag
A2IWK601628/09 11:45Valto A2 - Phoenix A1De Zwet, De LierR. Pardoen
A-021BK287128/09 16:10Valto A3 - Phoenix A2De Zwet, De Lier
A-072BK1208928/09 13:30VEO A2 - Phoenix A3Westvliet, VoorburgRick, D. Delft, van, R.
B-032BK1192128/09 10:00Refleks B2 - Phoenix B1Prinses Irene, Rijswijk
B-078BK399028/09 13:00Phoenix B2 - Meervogels / Física B3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-014BK539928/09 11:30HKV / Ons Eibernest C1 - Phoenix C1HKV/Ons Eibernest, Den Haag
C-046BK526828/09 14:30Phoenix C2 - Refleks C2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-061BK535028/09 10:00KOAG C3 - Phoenix C3Groene Wetering, Krimpen ad IJssel
D-033BK684728/09 09:30Phoenix D1 - ODO D1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-019BK692528/09 09:30ONDO D3 - Phoenix D2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
D-121BK692328/09 11:15Meervogels / Física D3 - Phoenix D3Vernedesportpark, Zoetermeer
D-074BK678428/09 12:00Phoenix D4 - Valto D3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-104BK687628/09 11:00Phoenix D5 - Valto D4Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-025BK904228/09 12:00Phoenix E1 - Meervogels / Física E3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-034BK900228/09 11:00Fortuna / Delta Logistiek E2 - Phoenix E2Kruithuisweg-Oost, Delft
E-128BK906628/09 09:30ONDO E10 - Phoenix E3Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
F-092BK1199928/09 10:00Weidevogels F2 - Phoenix F1Merenveld, Bleiswijk
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
1EWK172605/10 15:30Phoenix 1 - Dubbel Zes / Futura 1Van Doornenplantsoen, ZoetermeerArjan Roos
R2KWK523905/10 14:00Phoenix 2 - Dubbel Zes / Futura 2Van Doornenplantsoen, ZoetermeerCJ. Steenbeek
R2JWK281106/10 14:30ALO 2 - Phoenix 3Bosjes van Pex, Den HaagGertjan Verhagen
S-207BK107606/10 14:30KZ Danaiden 10 - Phoenix 4Montgomerystraat, Leiden
S-230BK1215006/10 13:00Phoenix 5 - Achilles 8Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A2IWK709905/10 12:30Phoenix A1 - Refleks A2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A-021BK308405/10 13:15Fortuna / Delta Logistiek A4 - Phoenix A2Kruithuisweg-Oost, Delft
B-032BK1191705/10 11:15Phoenix B1 - Dijkvogels B2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
B-078BK423705/10 12:30Weidevogels B2 - Phoenix B2Merenveld, Bleiswijk
C-014BK551405/10 10:00Phoenix C1 - ONDO C2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-046BK553305/10 12:30Valto C5 - Phoenix C2De Zwet, De Lier
C-061BK546405/10 12:00Phoenix C3 - Meervogels / Física C2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-033BK718805/10 11:00Fortuna / Delta Logistiek D3 - Phoenix D1Kruithuisweg-Oost, Delft
D-019BK707005/10 09:00Phoenix D2 - Avanti / Post Makelaardij D2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-121BK705805/10 11:00Phoenix D3 - KVS / Maritiem D4Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-074BK719405/10 09:30Excelsior D3 - Phoenix D4Biesland, Delft
D-104BK714005/10 10:00Phoenix D5 - Weidevogels D2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-025BK949605/10 11:30ONDO E3 - Phoenix E1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
E-034BK928305/10 10:00KVS / Maritiem E3 - Phoenix E2Cas van Dijkpark, Scheveningen
E-128BK937705/10 12:00Phoenix E3 - Valto E6Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
F-092BK1200005/10 11:00Phoenix F1 - Avanti / Post Makelaardij F4Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
1EWK116812/10 15:30Phoenix 1 - Sporting Trigon 1Van Doornenplantsoen, ZoetermeerM. Steenvoorden
R2KWK422812/10 14:00Phoenix 2 - Sporting Trigon 2Van Doornenplantsoen, ZoetermeerW. Olivier
R2JWK312013/10 13:00KZ / Thermo4U 6 - Phoenix 3De Koog, Koog ad ZaanJ. Bruins
S-207BK155213/10 13:00Phoenix 4 - Die Haghe 5Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
S-230BK1213613/10 13:00Dubbel Zes / Futura 4 - Phoenix 5Stokroosveld, Den Haag
A2IWK672612/10 12:30Phoenix A1 - Excelsior A1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A-021BK336012/10 14:30Phoenix A2 - Refleks A3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A-072BK289812/10 10:30KCC / SO natural A3 - Phoenix A3Schenkel, Capelle ad IJssel
B-032BK432312/10 14:00KVS / Maritiem B2 - Phoenix B1Cas van Dijkpark, Scheveningen
B-078BK432612/10 11:00Phoenix B2 - KVS / Maritiem B3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-014BK570412/10 12:00Fortuna / Delta Logistiek C3 - Phoenix C1Kruithuisweg-Oost, Delft
C-046BK571612/10 13:30Phoenix C2 - VEO C2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
C-061BK568012/10 11:00Reeuwijk C1 - Phoenix C3De Groene Zoom, Reeuwijk
D-033BK737512/10 09:00Phoenix D1 - Weidevogels D1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-019BK738612/10 10:30Dijkvogels D1 - Phoenix D2Veld Dijkvogels, Maasdijk
D-121BK735012/10 11:45Dijkvogels D2 - Phoenix D3Veld Dijkvogels, Maasdijk
D-074BK731212/10 10:00Phoenix D4 - DES D2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
D-104BK745612/10 10:00Excelsior D4 - Phoenix D5Biesland, Delft
E-025BK979812/10 11:00Phoenix E1 - Weidevogels E1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-034BK995612/10 10:00Phoenix E2 - Valto E3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
E-128BK963612/10 09:30Excelsior E6 - Phoenix E3Biesland, Delft
F-092BK1200112/10 09:30Korbis F2 - Phoenix F1Sniep, Waddinxveen
week 41 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
1EWK30819/10 15:30Refleks 1 - Phoenix 1Prinses Irene, Rijswijk
R2KWK266919/10 14:00Refleks 2 - Phoenix 2Prinses Irene, Rijswijk
R2JWK265120/10 14:30Phoenix 3 - Sporting Trigon 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
S-230BK1215320/10 13:00Phoenix 5 - HKV / Ons Eibernest 6Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
A2IWK614519/10 13:45ONDO A2 - Phoenix A1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
A-072BK1208119/10 10:00Phoenix A3 - Excelsior A2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
F-092BK1200219/10 10:00Phoenix F1 - Valto F3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
week 42 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
1EWK165626/10 16:00Apollo 1 - Phoenix 1De Vork, Heerhugowaard
R2KWK510726/10 14:30Apollo 2 - Phoenix 2De Vork, Heerhugowaard
R2JWK515427/10 13:00ZKV 3 - Phoenix 3Hoornseveld, Zaandam
A2IWK704626/10 11:30DES A1 - Phoenix A1Biesland, Delft

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16