Scheidsrechtersschema


Competitiewedstrijden veld za 11-9-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
16:00Phoenix 4Nieuwerkerk 7Phoenix 3
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
14:45Phoenix B3Gemini B1Emiel Kaper
11:45Phoenix C2Dunas C1Jan Beunder
12:45Phoenix C3IJsselvogels C2Phoenix 1
13:45Phoenix C4VEO C2Phoenix 4
11:00Phoenix D1Korbis D1Phoenix 2
09:30Phoenix D2Refleks D2Phoenix 3
09:30Phoenix E1KVS/Maritiem E4Phoenix 5
10:30Phoenix E2Pernix E3Phoenix A1/ouder E2
09:30Phoenix F1Avanti/Post Makelaardij F2Hans Ouwerkerk?


Competitiewedstrijden veld za. 18-09-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
11:30Phoenix A2Achilles (Hg) A2Phoenix 2
12:30Phoenix 3Reflex 3Phoenix 5
13:00Phoenix A1Velocitas A2Phoenix 1
14:30Phoenix 5Erasmus 4Phoenix 3
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
11:15Phoenix B1Korbis B2Phoenix 1
10:00Phoenix B2VEO B2Phoenix 4
10:00Phoenix C1Avanti/Post Makelaardij C4Phoenix 2
12:00Phoenix D3Sperwers D1Phoenix 5


Competitiewedstrijden veld za 25-09-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
14:00Phoenix A2KCR A3Phoenix 4
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
13:00Phoenix C1Gemini C1Phoenix 3
12:00Phoenix C2ALO CPhoenix 1
13:00Phoenix C3Pernix C4Phoenix 4
10:30Phoenix D1IJsselvogels D1Phoenix 2
09:30Phoenix D2Valto D3Phoenix 5
09:30Phoenix E2Velocitas E4Phoenix A2/ ouder E2
09:30Phoenix F1Tempo F2Phoenix A1/ ouder F1


Competitiewedstrijden veld za 2-10-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
13:30Phoenix A2Olympia (S) A2Phoenix 5
15:00Phoenix 5KCC/CK Kozijnen 9Phoenix 3
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
12:15Phoenix B1Valto B2Emiel Kaper
11:00Phoenix B2OZC B1Phoenix 1
10:00Phoenix C1Vitesse (Ba) C3Phoenix 2


Competitiewedstrijden veld za 9-10-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
12:30Phoenix 3Sporting trigon 3Phoenix 4
13:00Phoenix A1Dunas A1Phoenix 1
14:30Phoenix 4NIO 3Phoenix 5
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
11:15Phoenix B3Achilles (Hg) B3Phoenix 5
12:00Phoenix C2KVS/Maritiem C2Phoenix 1
11:00Phoenix C3Nieuwerkerk C4Phoenix 4
10:00Phoenix C4ODO C2Phoenix 2
09:15Phoenix D1Avanti/Post Makelaardij D1Phoenix 3
10:15Phoenix D2GKV (H) D1Phoenix 3
11:30Phoenix D3Maassluis D3Phoenix 2
09:30Phoenix E1KCR E4Phoenix A1/ ouder E1
10:30Phoenix E2Avanti/Post Makelaardij E7Phoenix A1/ ouder E2
09:30Phoenix F1Korbis F1Phoenix A2/ ouder F1


Competitiewedstrijden veld za 16-10-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
13:30Phoenix 5KCR 11Phoenix 4
15:00Phoenix 4ONDO (G) 5Phoenix 3
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
12:30Phoenix B1Die Haghe B2Emiel Kaper
11:15Phoenix B2Dijkvogels B2Phoenix 5
10:00Phoenix B3Trekvogels B1Phoenix 2
10:00Phoenix C4Dijkvogels C2Phoenix 1
11:00Phoenix E1Excelsior (D) E1Phoenix 4


Competitiewedstrijden veld za 23-10-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
11:00Phoenix A1Vriendenschaar (B) A2Phoenix 2
12:30Phoenix 3Excelsior (D) 3Phoenix 5
TijdThuisploegTegenstanderNaam scheidsrechter
10:00Phoenix D3Trekvogels D1Phoenix 3


Competitiewedstrijden veld za 30-10-2021

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
11:00Phoenix A1HKV/Ons eibernest A2Phoenix 2
12:30Phoenix 3HKV/Ons eibernest 3Phoenix 1
zaterdag 23 oktober 2021
23/10 10:00Phoenix E1 - Excelsior E1
23/10 10:00KCR A3 - Phoenix A2
23/10 10:00Phoenix D3 - Trekvogels D1
23/10 10:00Phoenix B1 - Korbis B2
23/10 11:00Phoenix A1 - Vriendenschaar A2
23/10 12:30Phoenix 3 - Excelsior 3
23/10 14:00Phoenix 2 - ALO 2
23/10 15:00Phoenix 5 - KCR 11
23/10 15:30Phoenix 1 - ALO 1
zaterdag 16 oktober 2021
Sporting Trigon 1 - Phoenix 114 - 14
Phoenix 4 - ONDO 59 - 15
Sporting Trigon 2 - Phoenix 223 - 17
Valto D3 - Phoenix D23 - 6
Velocitas E4 - Phoenix E25 - 1
Phoenix B1 - Die Haghe B213 - 12
ALO C1 - Phoenix C212 - 3
Weidevogels 3 - Phoenix 319 - 12
Phoenix B2 - Dijkvogels B214 - 6
Refleks A2 - Phoenix A118 - 6
Eureka D1 - Phoenix D316 - 4
Phoenix C4 - Dijkvogels C22 - 8
Tempo F2 - Phoenix F19 - 12
Gemini C1 - Phoenix C15 - 4
Phoenix B3 - Trekvogels B14 - 7
IJsselvogels D1 - Phoenix D112 - 7

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16