Scheidsrechters schema

Scheidsrechters schema ZAAL 2018

ASPIRANTEN EN PUPILLEN

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 26-01-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
14.00 Phoenix B1 Fortuna/Delta Logistiek B3 Phoenix 2
13.00 Phoenix C1 Nieuwerkerk C3 Phoenix 3
12.00 Phoenix D2 Avanti/ Flexcom D3 Phoenix 4
11.00 Phoenix D3 Dubbel Zes D2 Phoenix 1
10.00 Phoenix E4 Refleks E3 Ph A2 Lars Riphagen/ Ferry Winter
10.00 Phoenix E6 ONDO (G) E9 Phoenix A3 Ferry Winter

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 02-02-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
14.00 Phoenix B2 Twist B2 Emiel Kaper
13.00 Phoenix C3 Korbis C4 Phoenix 3
12.00 Phoenix D1 ODO D1 Phoenix 4
11.00 Phoenix D2 KCC/SO natural D2 Phoenix 2
10.00 Phoenix E1 Valto E1 Phoenix A1 / Jan Beunder
10.00 Phoenix E2 ODO E2 Ph A2 Maya Bieshaar/ wordt gezocht
10.00 Phoenix E7 Dubbel Zes E1 Phoenix A3/ wordt gezocht

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 09-02-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
14.00 Phoenix B1 ONDO (G) B2 Phoenix 3
13.00 Phoenix C2 ALO C2 Phoenix 1
12.00 Phoenix C3 Nieuwerkerk C4 Phoenix 2
11.00 Phoenix D3 KVS/Maritiem D3 Phoenix 4
09.00 Phoenix E2 ALO E3 Martijn Kaper/ Emiel Kaper
10.00 Phoenix E4 Futura E2 Sara Coers/ Emiel Kaper
10.00 Phoenix E5 Weidevogels E3 Ph A2 Femke Beniest/ Ferry Winter
09.00 Phoenix E6 Dubbel Zes E1 Phoenix A1 / Ralf vd Water
09.00 Phoenix E7 ONDO (G) E9 Phoenix A3/ Ferry Winter

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 16-02-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
10.00 Phoenix B1 Valtot B2 Ferry Winter
14.00 Phoenix C3 IJsselvogels C3 Phoenix 1
12.00 Phoenix D1 Fortuna/ Delta Logistiek D3 Phoenix 2
13.00 Phoenix D2 IJsselvogels D2 Phoenix 3
11.00 Phoenix E4 De Meervogels/Fisica E2 Phoenix 4

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 23-02-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
11.00 Phoenix D3 De Meervogels/ Fisica D3 Phoenix 4
10.00 Phoenix E3 Avanti/ Flexcom E5 Phoenix A1 / Ferry Winter
10.00 Phoenix E6 VEO E2 PhA2 Maya Bieshaar/ Ralf vd Water
10.00 Phoenix E7 Madjoe E5 Phoenix A3/ Ferry Winter

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 02-03-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
10.00 Phoenix B2 Fortuna/ Logistiek B5 Emiel Kaper

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 09-03-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
14.00 Phoenix B2 Futura B2 Phoenix 2
12.00 Phoenix C1 De Meervogels/ Fisica C3 Phoenix 3
13.00 Phoenix C2 KVS/Maritiem C2 Emiel Kaper
11.00 Phoenix D1 Dijkvogels D1 Phoenix 4
09.00 Phoenix E1 ODO E1 Phoenix 1
10.00 Phoenix E2 ONDO (G) E4 Martijn Kaper/ Emiel Kaper
09.00 Phoenix E3 Valto E4 Sara Coers/ Emiel Kaper
10.00 Phoenix E5 KVS/Maritiem E3 Phoenix 4
10.00 Phoenix E7 Fortuna/ Delta Logistiek E7 Phoenix 1

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 16-03-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
12.00 Phoenix B2 Dijkvogels B3 Emiel Kaper
13.00 Phoenix C2 Lynx C1 Phoenix 3
14.00 Phoenix C3 Gemini C2 Phoenix 2
11.00 Phoenix D1 Valto D2 Phoenix 4
10.00 Phoenix E1 Nieuwerkerk E2 Phoenix 1
10.00 Phoenix E2 Achilles (HG) E3 Ph A2 Tim de Graaf/ Ferry Winter
10.00 Phoenix E3 Excelsior (D) E4 Phoenix A3/ Ferry Winter

 

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 23-03-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
13.00 Phoenix B1 Twist B1 Phoenix 1
14.00 Phoenix C1 Korbis C3 Phoenix 2
12.00 Phoenix D2 Nieuwerkerk D3 Phoenix 3
11.00 Phoenix D3 ONDO (G) D4 Phoenix 4
10.00 Phoenix E4 Valto E2 Ph A2 Pepijn Lankhorst/ Ineke of Miranda
10.00 Phoenix E5 Dubbel Zes E2 Phoenix A1/ Marcel Francois
10.00 Phoenix E7 Phoenix E6 Phoenix A3/ Ferry Winter

 

 

Competitiewedstrijden in de Oosterpoort zat. 30-03-2019       

Tijd Thuisploeg Tegenstander Naam fluitist/ begeleider
10.00 Phoenix B2 Vriendenschaar (B) B3 Emiel Kaper
11.00 Phoenix C2 Achilles (HG) C2 Phoenix 1
12.00 Phoenix E1 Korbis E1 Phoenix 2
12.00 Phoenix E3 Dijkvogels E3 Phoenix 3
12.00 Phoenix E7 VEO E2 Phoenix 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIOREN EN JUNIOREN

Competitiewedstrijden Zaal za. 19-1-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
12:00 Phoenix A1 Avanti/Flexcom A2 De Veur Phoenix 4

 

Competitiewedstrijden Zaal zo. 20-1-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
11:00 Phoenix 4 Dubbel Zes 2 De Veur Phoenix 1

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 26-1-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
18:00 Phoenix A2 WION A1 De Veur Phoenix 4
18:00 Phoenix A3 GKV (H) A1 Oosterpoort Phoenix 3

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 2-2-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
19:30 Phoenix A1 Maassluis A2 De Veur Phoenix 2

 

Competitiewedstrijden Zaal zo. 3-2-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
11:00 Phoenix 4 Sperwers 2 De Veur Phoenix 3

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 9-2-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
18:00 Phoenix A3 Avanti/Flexcom A5 Oosterpoort Phoenix 1

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 16-2-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
11:00 Phoenix A1 KVS/Maritiem A2 De Veur Phoenix 4
16:00 Phoenix A3 Dubbel Zes A1 Oosterpoort Phoenix 2

Competitiewedstrijden Zaal zo. 17-2-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
11:00 Phoenix 4 Die Haghe 5 De Veur Phoenix 3

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 9-3-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
19:15 Phoenix A2 ALO A3 De Veur Phoenix 1

Competitiewedstrijden Zaal za. 16-3-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
14:10 Phoenix A1 Valto A2 De Veur Phoenix 2

 

Competitiewedstrijden Zaal zo. 17-3-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
11:00 Phoenix 4 Futura 4 De Veur Phoenix 1

Competitiewedstrijden Zaal za. 23-3-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
17:00 Phoenix A3 KOAG A2 Oosterpoort Phoenix 4
18:00 Phoenix A2 Achilles (Hg) A3 De Veur Phoenix 2

 

Competitiewedstrijden Zaal za. 30-3-2019

Tijd Thuisploeg Tegenstander Accommodatie Scheidsrechter
15:15 Phoenix A1 VEO A2 De Veur Phoenix 3

 

 

 

 

zaterdag 26 januari 2019
26/01 09:00Dijkvogels E3 - Phoenix E3
26/01 10:00Phoenix E4 - Refleks E3
26/01 10:00Phoenix E6 - ONDO E9
26/01 10:15VEO E2 - Phoenix E7
26/01 11:00Phoenix D3 - Dubbel Zes D2
26/01 11:20VEO C3 - Phoenix C3
26/01 12:00Phoenix D2 - Avanti D3
26/01 12:30Achilles C2 - Phoenix C2
26/01 13:00Phoenix C1 - Nieuwerkerk C3
26/01 14:00Phoenix B1 - Fortuna / Delta Logistiek B3
26/01 14:00Korbis E1 - Phoenix E1
26/01 18:00Phoenix A2 - WION A1
26/01 18:00Phoenix A3 - GKV A1
26/01 18:40VEO A2 - Phoenix A1
26/01 19:10Phoenix 2 - Rohda 4
26/01 20:30Phoenix 1 - Dindoa 1
zondag 27 januari 2019
27/01 11:10DeetosSnel 10 - Phoenix 4
27/01 12:00Phoenix 3 - Refleks 3
zondag 20 januari 2019
HKV / Ons Eibernest 4 - Phoenix 210 - 8
DeetosSnel 4 - Phoenix 315 - 18
Phoenix 4 - Dubbel Zes 215 - 11
zaterdag 19 januari 2019
ASVD | PV Systems 1 - Phoenix 128 - 20
Achilles A3 - Phoenix A210 - 14
ONDO D4 - Phoenix D37 - 1
KOAG A2 - Phoenix A39 - 5
Nieuwerkerk D3 - Phoenix D2 -
Twist B1 - Phoenix B124 - 3
OZC D1 - Phoenix D114 - 1
Phoenix A1 - Avanti A216 - 15
Valto E2 - Phoenix E413 - 0
ONDO E8 - Phoenix E520 - 0

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16