Scheidsrechtersschema

Competitiewedstrijden op het veld zat. 14-09-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
15.00Phoenix B1KVS/Maritiem B2Phoenix 3
10.00Phoenix C1Fortuna/Delta Logistiek C3Phoenix 4
13.00Phoenix C3Reeuwijk C1Phoenix 5
12.30Phoenix D2Dijkvogels D1Phoenix 1
11.00Phoenix D3Dijkvogels D2Phoenix A3/ Patrick Coers
10.00Phoenix D5Excelsior (D) D4Phoenix A1/ Ralf vd Water
11.00Phoenix E3Excelsior (D) E6Phoenix 2

Competitiewedstrijden op het veld zat. 21-09-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
12.30Phoenix B1Refleks B2Phoenix 4
13.00Phoenix C1HKV/Ons Eibernest C1Phoenix 3
12.00Phoenix C3KOAG C3Phoenix 1
10.00Phoenix D2ONDO (G) D3Phoenix A1/ Jan Beunder
11.00Phoenix D3Meervogels/FÃsica D3Phoenix 2
11.00Phoenix E2Fortuna/Delta Logistiek E2Phoenix 5
10.00Phoenix E3ONDO (G E10Phoenix A2/ Marcel Francois
10.00Phoenix F1Vriendenschaar (B) F2Phoenix A3/ Norman Huisman

Competitiewedstrijden op het veld zat. 28-09-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
13.00Phoenix B2Meervogels/FÃsica B3Emiel Kaper
14.30Phoenix C2Refleks C2Ferry Winter
09.30Phoenix D1ODO D1Phoenix 3
12.00Phoenix D4Valto D3Phoenix A2/ Ferry Winter
11.00Phoenix D5Valto D4Phoenix 5
10.00Phoenix E1Meervogels/FÃsica E3Phoenix A3/ Miranda Donkervoort

Competitiewedstrijden op het veld zat. 05-10-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
11.15Phoenix B1Dijkvogels B2Phoenix 1
13.00Phoenix C1ONDO (G) C2Phoenix 4
12.00Phoenix C3Meervogels/FÃsica C2Phoenix 3
09.00Phoenix D2Avanti/Flexcom D2Phoenix A3/ Kevin vd Gaast
11.00Phoenix D3KVS/Maritiem D4Phoenix 2
10.00Phoenix D5Weidevogels D2Phoenix 5
10.00Phoenix E3Valto E6Phoenix A1/ Marcel Francois
11.00Phoenix F1Avanti/Flexcom F4Phoenix A2/ Norman Huisman

Competitiewedstrijden op het veld zat. 12-10-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
11.00Phoenix B2KVS/Maritiem B3Phoenix 1
13.30Phoenix C2VEO C2Phoenix 5
09.00Phoenix D1Weidevogels D1Phoenix A1/ Marcel Francois
10.00Phoenix D4DES (D) D2Phoenix 2
11.00Phoenix E1Weidevogels D1Phoenix A2/ Ferry Winter
10.00Phoenix E2Valto E3Phoenix 4

Competitiewedstrijden op het veld zat. 19-10-2019

TijdThuisploegTegenstanderNaam fluitist/ begeleider
10.00Phoenix F1Valto F3Phoenix A3/ Norman H.

Junioren/Senioren wedstrijden

Competitiewedstrijden veld za 7-9-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
12:30Phoenix A1DES (D) A1 Phoenix 3
14:00Phoenix A2Fortuna/Delta Logistiek A4 Phoenix 5
15:30Phoenix A3ONDO (G) A5 Phoenix 4

Competitiewedstrijden veld zo 8-9-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
13:00Phoenix 4KZ Danaïden 10 Phoenix 1

Competitiewedstrijden veld zo 15-9-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
10:00Phoenix 5KZ Danaïden 11 Phoenix 2

Competitiewedstrijden veld za 21-9-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
12:30Phoenix A1ODO A1 Phoenix 4
14:00Phoenix A2Valto A3 Phoenix 3
15:30Phoenix A3Futura A1 Phoenix 5

Competitiewedstrijden veld zo 22-9-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
14:30Phoenix 4Dubbel Zes/Futura 5 Phoenix 2

Competitiewedstrijden veld za 5-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
12:30Phoenix A1Refleks A2 Phoenix 3

Competitiewedstrijden veld zo 6-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
13:00Phoenix 5Achilles (Hg) 8 Phoenix 1

Competitiewedstrijden veld za 12-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
12:30Phoenix A1Excelsior (D) A1 Phoenix 5
14:30Phoenix A2Refleks A3 Phoenix 3

Competitiewedstrijden veld zo 13-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
13:00Phoenix 4Die Haghe 5 Phoenix 2

Competitiewedstrijden veld za 19-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
10:00Phoenix A3Excelsior (D) A2 Phoenix4

Competitiewedstrijden veld zo 20-10-2019

TijdThuisteamUitteamNaam scheidsrechter
13:00Phoenix 5HKV/Ons Eibernest 6 Phoenix 1

zondag 15 september 2019
15/09 10:00Phoenix 5 - KZ Danaiden 11
15/09 14:00Die Haghe 5 - Phoenix 4
15/09 14:30Groen Geel 4 - Phoenix 3
zaterdag 21 september 2019
21/09 09:00Meervogels / Física E3 - Phoenix E1
21/09 09:15Valto D4 - Phoenix D5
21/09 10:00Phoenix E3 - ONDO E10
21/09 10:00Phoenix F1 - Vriendenschaar F2
21/09 10:00Phoenix D2 - ONDO D3
21/09 10:15Valto D3 - Phoenix D4
21/09 11:00Phoenix E2 - Fortuna / Delta Logistiek E2
21/09 11:00Phoenix D3 - Meervogels / Física D3
21/09 11:10Meervogels / Física B3 - Phoenix B2
21/09 11:30Refleks C2 - Phoenix C2
21/09 12:00Phoenix C3 - KOAG C3
21/09 12:15ODO D1 - Phoenix D1
21/09 12:30Phoenix B1 - Refleks B2
21/09 12:30Phoenix A1 - ODO A1
21/09 13:00Phoenix C1 - HKV / Ons Eibernest C1
21/09 14:00Phoenix 2 - Juliana 2
21/09 14:00Phoenix A2 - Valto A3
21/09 15:30Phoenix 1 - Juliana 1
21/09 15:30Phoenix A3 - Futura A1
zaterdag 14 september 2019
ONDO 1 - Phoenix 112 - 19
Phoenix B1 - KVS / Maritiem B29 - 7
ONDO 2 - Phoenix 216 - 7
Gemini A2 - Phoenix A312 - 6
Phoenix C3 - Reeuwijk C12 - 4
DES D2 - Phoenix D45 - 9
Dijkvogels A1 - Phoenix A110 - 10
Refleks A3 - Phoenix A25 - 17
Phoenix D2 - Dijkvogels D16 - 6
VEO C2 - Phoenix C22 - 3
Phoenix E3 - Excelsior E6 -
Phoenix D3 - Dijkvogels D25 - 2
KVS / Maritiem B3 - Phoenix B215 - 5
Weidevogels D1 - Phoenix D15 - 2
Valto E3 - Phoenix E22 - 8
Phoenix D5 - Excelsior D4 -
Phoenix C1 - Fortuna / Delta Logistiek C36 - 2
Weidevogels E1 - Phoenix E19 - 16
zondag 8 september 2019
Phoenix 3 - ZKV 316 - 27
Phoenix 4 - KZ Danaiden 109 - 7

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16