Vervoerschema

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
E1 4/20/2019 10:00 Phoenix E1 ODO E1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Mika
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:00 Valto E1 Phoenix E1 Sportpark De Zwet DE LIER Demi Jayden
5/18/2019 10:00 Fortuna/Delta Logistiek E1 Phoenix E1 Sportpark Kruithuisweg-Oost DELFT Myrthe Rowin
5/25/2019 10:00 Phoenix E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Jesley
6/1/2019 10:00 ODO E1 Phoenix E1 Sportpark De Commandeur MAASLAND Mika Demi
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 10:00 Phoenix E1 Valto E1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Jayden
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
E2 4/20/2019 10:00 ODO E3 Phoenix E2 Sportpark De Commandeur MAASLAND Fabien Justin
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:15 Phoenix E2 Meervogels/Física E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Mees
5/18/2019 11:15 Phoenix E2 Excelsior (D) E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Beau
5/25/2019 11:30 Excelsior (D) E3 Phoenix E2 Sportpark Biesland DELFT Britt Jayden
6/1/2019 11:15 Phoenix E2 ODO E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Justin
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 9:00 Meervogels/Física E3 Phoenix E2 Vernedesportpark ZOETERMEER n.v.t.
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats veldwacht
Rijbeurten
E3 4/20/2019 11:00 Phoenix E3 Avanti/Flexcom E5 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Hugo
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 9:00 Meervogels/Física E1 Phoenix E3 Vernedesportpark ZOETERMEER n.v.t.
5/18/2019 10:00 Phoenix E3 ODO E4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Valentijn
5/25/2019 10:00 ODO E4 Phoenix E3 Sportpark De Commandeur MAASLAND Hugo Lily
6/1/2019 11:00 Avanti/Flexcom E5 Phoenix E3 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Valentijn Bas
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 11:15 Phoenix E3 Meervogels/Física E1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Lisa
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Zaalwacht
Rijbeurten
E4 4/20/2019 11:30 Avanti/Flexcom E3 Phoenix E4 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Tygo Roan
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:00 Phoenix E4 Valto E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Lenn
5/18/2019 10:00 ONDO (G) E5 Phoenix E4 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Solange Daan
5/25/2019 11:15 Phoenix E4 ONDO (G) E5 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Roan
6/1/2019 10:00 Phoenix E4 Avanti/Flexcom E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Solange
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 10:00 Valto E3 Phoenix E4 Sportpark De Zwet DE LIER Lenn Tygo
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Zaalwacht
Rijbeurten
E5 4/20/2019 12:30 Avanti/Flexcom E8 Phoenix E5 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Benjamin Jaylan
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:00 Phoenix E5 Excelsior (D) E6 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Dinand
5/18/2019 12:00 ONDO (G) E9 Phoenix E5 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Kylie Tyler
5/25/2019 10:00 Phoenix E5 ONDO (G) E9 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Sophie
6/1/2019 11:15 Phoenix E5 Avanti/Flexcom E8 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Jaylan
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 9:30 Excelsior (D) E6 Phoenix E5 Sportpark Biesland DELFT Sophie Dinand
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Zaalwacht
Rijbeurten
E6 4/20/2019 10:00 Weidevogels E3 Phoenix E6 Sportcomplex Merenveld BLEISWIJK Justin Pien
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:15 Phoenix E6 ONDO (G) E4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Stan
5/18/2019 11:15 Phoenix E6 Dijkvogels E2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Niels
5/25/2019 10:30 Dijkvogels E2 Phoenix E6 Sportveld Dijkvogels Maasdijk MAASDIJK
Dominique
Stan
6/1/2019 10:00 Phoenix E6 Weidevogels E3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Justin
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 10:30 ONDO (G) E4 Phoenix E6 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Niels Pien
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
E7 4/20/2019 10:00 Phoenix E7 Excelsior (D) E4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Guusje
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:45 ODO E5 Phoenix E7 Sportpark De Commandeur MAASLAND Eva Riley
5/18/2019 10:00 Phoenix E7 ONDO (G) E8 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Eva
5/25/2019 10:30 ONDO (G) E8 Phoenix E7 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Guusje Riley
6/1/2019 9:30 Excelsior (D) E4 Phoenix E7 Sportpark Biesland DELFT Daniëlle Eva
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 12:30 Phoenix E7 ODO E5 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Daniëlle
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
D1 4/20/2019 11:15 Phoenix D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Damian
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 9:00 Avanti/Flexcom D2 Phoenix D1 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Julia Finn Yasmine
5/18/2019 9:00 DES (D) D1 Phoenix D1 Sportpark Biesland DELFT Collin Birgit Kyan
5/25/2019 11:15 Phoenix D1 DES (D) D1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Julia
6/1/2019 12:00 Fortuna/Delta Logistiek D3 Phoenix D1 Sportpark Kruithuisweg-Oost DELFT Iris Damian Yasmine
6/8/2019
Pinksterweekend & schoolkorfbal bij Phoenix
6/15/2019 10:00 Phoenix D1 Avanti/Flexcom D2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Kyan
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
D2 4/20/2019 10:00 Phoenix D2 Avanti/Flexcom D3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Jaidy
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:00 Fortuna/Delta Logistiek D4 Phoenix D2 Sportpark Kruithuisweg-Oost DELFT Tijn Sanne Fabienne
5/18/2019 10:00 ONDO (G) D7 Phoenix D2 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Finn Gwen Merel
5/25/2019 10:00 Phoenix D2 ONDO (G) D7 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Fabiënne
6/1/2019 10:00 Avanti/Flexcom D3 Phoenix D2 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Cas Maggy Sanne
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 11:15 Phoenix D2 Fortuna/Delta Logistiek D4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Finn
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Zaalwacht
Rijbeurten
D3 4/20/2019 10:00 Excelsior (D) D4 Phoenix D3 Sportpark Biesland DELFT Alison Kjelt Benthe
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 12:30 Phoenix D3 ONDO (G) D6 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Mandy
5/18/2019 10:00 Phoenix D3 KVS/Maritiem D3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Alison
5/25/2019 10:00 KVS/Maritiem D3 Phoenix D3 Cas van Dijkpark ‘S-GRAVENHAGE Lara Jowi Samuel
6/1/2019 12:30 Phoenix D3 Excelsior (D) D4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Nikkie
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 10:00 ONDO (G) D6 Phoenix D3 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Milan Lieze Nikkie
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
C1 4/20/2019 10:00 Madjoe C2 Phoenix C1 Waardlaan RIJNSBURG Niels Thijs Elisa
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:15 Phoenix C1 Fluks C1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Faye
5/18/2019 11:15 TOP/SolarCompleet C3 Phoenix C1 Sportcomplex TOP Sassenheim SASSENHEIM Demi Evy Lucas
5/25/2019 10:00 Phoenix C1 TOP/SolarCompleet C3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Thijs
6/1/2019 11:15 Phoenix C1 Madjoe C2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Demi
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 11:15 Fluks C1 Phoenix C1 NOORDWIJK ZH NOORDWIJK ZH Joris Faye Luca
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
C2 4/20/2019 10:30 Avanti/Flexcom C5 Phoenix C2 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER Suzanne Sander Davey
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:00 Phoenix C2 Meervogels/Física C3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Sidney
5/18/2019 12:30 Phoenix C2 Excelsior (D) C2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Jesse
5/25/2019 9:30 Excelsior (D) C2 Phoenix C2 Sportpark Biesland DELFT Stacey Jesper Ruben
6/1/2019 10:00 Phoenix C2 Avanti/Flexcom C5 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Davey
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 11:15 Meervogels/Física C3 Phoenix C2 Vernedesportpark ZOETERMEER n.v.t.
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht
Rijbeurten
C3 4/20/2019 12:30 Phoenix C3 Twist C2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Milan
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:50 Gemini C2 Phoenix C3 Groenhovenpark GOUDA Tara Lesley Jeanine
5/18/2019 11:15 Phoenix C3 Valto C4 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Sam
5/25/2019 11:00 Valto C4 Phoenix C3 Sportpark De Zwet DE LIER Hannah Milan Joey
6/1/2019 10:00 Twist C2 Phoenix C3 Sportcomplex Claudius Civilislaan VLAARDINGEN Mink Sam Tara
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 12:30 Phoenix C3 Gemini C2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Mink
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht Rijbeurten
B1 4/20/2019 11:00 Phoenix B1 Die Haghe B2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Daphne
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 11:45 ODO B2 Phoenix B1 Sportpark De Commandeur MAASLAND Daan Dionne Sem
5/18/2019 13:45 Phoenix B1 Excelsior (D) B1 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Janne
5/25/2019 9:55 Excelsior (D) B1 Phoenix B1 Sportpark Biesland DELFT Yara Pim Daphne
6/1/2019 11:00 Die Haghe B2 Phoenix B1 Baambruggestraat 10 ‘S-GRAVENHAGE Anouk B. Janne Sem
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 13:45 Phoenix B1 ODO B2 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Daan
B2 Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Veldwacht Rijbeurten
4/20/2019 13:05 ONDO (G) B5 Phoenix B2 Juliana Sportpark ‘S-GRAVENZANDE Frederique Michele H. Michele v.d. V.
4/27/2019
Koningsdag
5/4/2019
MEIVAKANTIE
5/11/2019 10:00 Phoenix B2 Dijkvogels B3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Martijn
5/18/2019 12:15 KVS/Maritiem B3 Phoenix B2 Cas van Dijkpark ‘S-GRAVENHAGE Marise Sara Kim
5/25/2019 12:15 Phoenix B2 KVS/Maritiem B3 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER
Michele v.d. V.
6/1/2019 11:30 Phoenix B2 ONDO (G) B5 Van Doornenplantsoen (veld) ZOETERMEER Michele H.
6/8/2019
Pinksterweekend
6/15/2019 12:30 Dijkvogels B3 Phoenix B2 Sportveld Dijkvogels Maasdijk

MAASDIJK

Anouk Z. Frederique Martijn

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16