• Phoenix A4 unknown

  • Phoenix A4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Prins, ManonTechnische stafHoofd coach
    Tulen, DaanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Phoenix A4 ( A-jeugd BK A-030 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVS/Groeneveld Keukens A312921105753020
    2Excelsior A312714121893215
    3Weidevogels A212615113105813
    4Phoenix A41261510293913
    5Avanti/Post Makelaardij A5124359493111
    6Madjoe A31231868105-377
    7ONDO (G) A31221985128-435
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heintz, SamTeamspeler
    Jansen, JeanineTeamspeler
    Kaper, SanderTeamspeler
    Mouris, StaceyTeamspeler
    Rop, HannahTeamspeler
    Zwarts, AnoukTeamspeler
    Zwarts, KimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Phoenix A4

    A-jeugd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd