• Phoenix J17

  • Phoenix J17

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Horst, Britt van derTechnische stafHoofd coach
    Ooijen, Lisa vanTechnische stafHoofd coach
    Schuit, FemkeTechnische stafHoofd coach
    Zwaan, RobbertTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 10:00Fortuna/Ruitenheer J23 - Phoenix J17Sportpark Kruithuisweg-Oost
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Phoenix J17 ( B4-blauw nj Bl4-069 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna/Ruitenheer J245410262069
    2Achilles (Hg) J1453023920196
    3Dunas J1242112411135
    4Fortuna/Ruitenheer J235212272525
    5Phoenix J174202272164
    6Die Haghe/Rosario Kozijnen J1451132339-163
    7VEO J164004333-300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Groenewegen, DaphneTeamspeler
    Hanou, BodhiTeamspeler
    Meringa, JunaTeamspeler
    Zeijl, Ted VanTeamspeler
    Zwaan, JonaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Fortuna/Ruitenheer J23

    VS

    Phoenix J17

    17 oktober 202610:00 uur
    Sportpark Kruithuisweg-Oost 23b2K24 A - Veld 2a

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Phoenix J17

    B-categorie 4-tal nj

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd