• Programma

    DatumWedstrijdDetails
    3 dec. 09:00Phoenix E3 - Excelsior E4
    3 dec. 09:00Phoenix E2 - VEO E2
    3 dec. 10:00Phoenix E1 - Avanti/Post Makelaardij E3
    3 dec. 10:00ONDO (G) F1 - Phoenix F1
    3 dec. 10:30Vriendenschaar (B) D1 - Phoenix D1
    3 dec. 11:00Phoenix C4 - Fortuna/Delta Logistiek C3
    3 dec. 12:00Phoenix C2 - DES (D) C1
    3 dec. 13:00Phoenix B3 - Twist B2
    3 dec. 13:00ALO C1 - Phoenix C1
    3 dec. 13:00Korbis C2 - Phoenix C3
    3 dec. 13:45KCR 8 - Phoenix 3
    3 dec. 14:00Phoenix A1 - IJsselvogels A2
    3 dec. 14:10TOP/IAA fresh B4 - Phoenix B1
    3 dec. 15:10Phoenix 2 - Fiks 4
    3 dec. 15:20KIOS (N) B3 - Phoenix B2
    3 dec. 15:30Dijkvogels 5 - Phoenix 4
    3 dec. 16:25Phoenix 1 - VEO 1
    3 dec. 16:35Fiks A2 - Phoenix A2
    3 dec. 17:50Phoenix A3 - Valto A3
    10 dec. 09:00Phoenix E3 - Achilles (Hg) E3
    10 dec. 09:00Phoenix E2 - Avanti/Post Makelaardij E2
    10 dec. 10:00Phoenix E1 - KVS/Groeneveld Keukens E2
    10 dec. 10:15Die Haghe F2 - Phoenix F2
    10 dec. 11:00Phoenix D1 - SDO/Fiable D2
    10 dec. 12:00Phoenix C2 - Nieuwerkerk C4
    10 dec. 12:00VEO C2 - Phoenix C4
    10 dec. 13:00Phoenix B3 - Valto B3
    10 dec. 13:15Olympia (S) C1 - Phoenix C3
    10 dec. 13:20Valto B2 - Phoenix B1
    10 dec. 14:00Phoenix B2 - Tempo B2
    10 dec. 14:55TOP/IAA fresh A3 - Phoenix A1
    10 dec. 15:00Phoenix A2 - Gemini A2
    10 dec. 16:10Phoenix 3 - Avanti/Post Makelaardij 7
    10 dec. 16:25Avanti/Post Makelaardij A6 - Phoenix A3
    10 dec. 17:20Phoenix 4 - WION 6
    10 dec. 17:40Merwede/Multiplaat 1 - Phoenix 1
    10 dec. 19:20Pernix 4 - Phoenix 2
    17 dec. 09:00Phoenix F2 - Dunas F1
    17 dec. 09:00Phoenix F1 - TOP/IAA fresh F1
    17 dec. 09:15Excelsior E3 - Phoenix E1
    17 dec. 10:00Phoenix C4 - Die Haghe C2
    17 dec. 10:00VEO E3 - Phoenix E3
    17 dec. 10:00ONDO (G) E4 - Phoenix E2
    17 dec. 11:00Phoenix C3 - Maassluis C2
    17 dec. 11:00ESDO D1 - Phoenix D1
    17 dec. 11:00Avanti/Post Makelaardij C3 - Phoenix C2
    17 dec. 12:00Phoenix C1 - Vitesse (Ba) C2
    17 dec. 12:35Refleks 5 - Phoenix 3
    17 dec. 13:00Phoenix B1 - ONDO (G) B2
    17 dec. 14:00Phoenix A1 - Korbis A2
    17 dec. 14:40Excelsior B3 - Phoenix B3
    17 dec. 15:15Phoenix 2 - Tempo 5
    17 dec. 16:15NIO 3 - Phoenix 4
    17 dec. 16:30Phoenix 1 - Vitesse (Ba) 1
    17 dec. 17:00TOP/IAA fresh A4 - Phoenix A2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26-11-2022 17:35Excelsior C2 - Phoenix C26 - 7
    26-11-2022 17:30DES (D) 1 - Phoenix 127 - 20
    26-11-2022 15:10Dunas 3 - Phoenix 214 - 21
    26-11-2022 14:25Dijkvogels B2 - Phoenix B34 - 2
    26-11-2022 14:15Phoenix 3 - Maassluis 616 - 16
    26-11-2022 14:00Dunas A1 - Phoenix A118 - 6
    26-11-2022 13:00Phoenix A2 - TOP/IAA fresh A46 - 5
    26-11-2022 12:25Twist A2 - Phoenix A315 - 8
    26-11-2022 12:00Phoenix C1 - Twist C115 - 3
    26-11-2022 12:00Valto C3 - Phoenix C35 - 6
    26-11-2022 11:00Phoenix B2 - TOP/IAA fresh B74 - 2
    26-11-2022 10:00Phoenix D1 - Gemini D15 - 8
    26-11-2022 09:15Refleks E3 - Phoenix E311 - 5 (3 - 2)
    26-11-2022 09:00Phoenix F2 - LYNX F15 - 15 (3 - 4)
    26-11-2022 09:00Phoenix F1 - KVS/Groeneveld Keukens F113 - 11 (3 - 4)