Supportsbus Phoenix

Na de winst van afgelopen zaterdag kan ons vlaggenschip aanstaande zaterdag de koppositie overnemen van en tegen DOS Kampen/Veltman 1.
Hiervoor moet Phoenix wel winnen. Alle hulp is hierbij nodig! Geef je snel op en ga gezellig mee om het eerste naar een overwinning te schreeuwen!

Bus vertrekt rond 16.30 uur van Phoenix en is rond 01.00 uur weer terug.

Geef je op bij Jeroen (0633045439 of jeroenhouterman1987@gmail.com). Kosten zijn 10 euro per persoon.

zaterdag 29 februari 2020
29/02 10:00Maassluis D1 - Phoenix D1
29/02 11:00ONDO D3 - Phoenix D2
29/02 12:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D4
29/02 14:15TOP / SolarCompleet C4 - Phoenix C3
zaterdag 7 maart 2020
07/03 09:00KCC F2 - Phoenix F1
07/03 09:30Avanti / Post Makelaardij C5 - Phoenix C2
07/03 10:00Phoenix E2 - Nieuwerkerk E5
07/03 10:15Valto E2 - Phoenix E1
07/03 11:00Phoenix D2 - Futura D1
07/03 11:00Nieuwerkerk D3 - Phoenix D1
07/03 11:40Avanti / Post Makelaardij C4 - Phoenix C1
07/03 11:45Avanti / Post Makelaardij E5 - Phoenix E3
07/03 12:00Phoenix D3 - KVS / Maritiem D4
07/03 12:55KZ Danaiden B2 - Phoenix B1
07/03 13:00Phoenix D5 - Weidevogels D3
07/03 14:00Phoenix B2 - Weidevogels B2
07/03 15:15Phoenix A3 - ONDO A3
07/03 15:25Luno A1 - Phoenix A1
07/03 17:45Phoenix A2 - GKV A1
zaterdag 22 februari 2020
Nieuwerkerk A3 - Phoenix A314 - 9
zondag 16 februari 2020
ALO 1 - Phoenix 115 - 15
ALO 7 - Phoenix 512 - 12

Adresgegevens Veld

Kantine sv Phoenix
Van Doornenplantsoen 2
2722 ZA Zoetermeer
079 3 31 50 72
info@svphoenix.nl

Adresgegevens Zaal

Sporthal de Veur
Prismalaan 40
2718 CX Zoetermeer
079 3 46 91 02

Sporthal de Oosterpoort
Zanzibarplein 20
2721 GE Zoetermeer
079 3 42 84 16