• Programma (thuis)

    DatumWedstrijdDetails
    3 jun. 09:30Phoenix B1 - Weidevogels B1
    3 jun. 10:00Phoenix F1 - Nieuwerkerk F1
    3 jun. 10:00Phoenix F3 - Die Haghe F4
    3 jun. 11:00Phoenix E1 - TOP/IAA fresh E4
    3 jun. 11:15Phoenix B2 - Vriendenschaar (B) B2
    3 jun. 11:30Phoenix E4 - LYNX E2
    3 jun. 12:30Phoenix D1 - Excelsior D3
    3 jun. 12:45Phoenix B3 - NIO B2
    3 jun. 14:30Phoenix A3 - KCR A3
    3 jun. 15:30Phoenix 4 - De Meervogels 7
    10 jun. 09:45Phoenix C1 - OKV C1
    10 jun. 10:00Phoenix F1 - TOP/IAA fresh F1
    10 jun. 11:00Phoenix C4 - Vriendenschaar (B) C1
    10 jun. 12:00Phoenix D1 - KCC/CK Kozijnen D2
    10 jun. 12:00Phoenix E4 - DES (D) E4
    10 jun. 14:00Phoenix B2 - Dijkvogels B2
    10 jun. 15:00Phoenix 3 - KCC/CK Kozijnen 9
    10 jun. 16:30Phoenix 4 - Nikantes 3
  • Programma (uit)

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 jun. 09:00KVS/Groeneveld Keukens E4 - Phoenix E2Cas van Dijkpark
    3 jun. 09:00IJsselvogels C2 - Phoenix C2Sportlaan Moordrecht
    3 jun. 10:00De Meervogels E3 - Phoenix E3Vernedesportpark
    3 jun. 10:00VEO C2 - Phoenix C4Sportcomplex Westvliet
    3 jun. 10:10Excelsior C2 - Phoenix C3Biesland (Excelsior)
    3 jun. 10:30Achilles (Hg) F2 - Phoenix F2Pomonaplein
    3 jun. 11:00Fiks A1 - Phoenix A1Sportcomplex Voscuyl
    3 jun. 13:30GKV (H) A1 - Phoenix A2Bezuidenhoutseweg Den Haag
    3 jun. 14:45Excelsior 7 - Phoenix 3Biesland (Excelsior)
    3 jun. 15:00GKV (H) 1 - Phoenix 1Bezuidenhoutseweg Den Haag
    3 jun. 16:00KZ/Thermo4U C2 - Phoenix C1Sportpark De Koog
    3 jun. 16:30GKV (H) 2 - Phoenix 2Bezuidenhoutseweg Den Haag
    10 jun. 09:00KVS/Groeneveld Keukens E7 - Phoenix E3Cas van Dijkpark
    10 jun. 09:30Korbis E2 - Phoenix E1Sportpark Sniep
    10 jun. 09:30KZ Danaïden C1 - Phoenix C3Montgomerystraat
    10 jun. 10:00VEO E2 - Phoenix E2Sportcomplex Westvliet
    10 jun. 11:00Fortuna/Delta Logistiek F5 - Phoenix F3Sportpark Kruithuisweg-Oost
    10 jun. 11:00Dijkvogels A2 - Phoenix A2Sportveld Dijkvogels Maasdijk
    10 jun. 12:00Dunas B1 - Phoenix B1Stokroosveld
    10 jun. 12:00Dunas C2 - Phoenix C2Stokroosveld
    10 jun. 14:00KZ Danaïden 2 - Phoenix 2Montgomerystraat
    10 jun. 14:15Valto B4 - Phoenix B3Sportpark De Zwet
    10 jun. 15:15Avanti/Post Makelaardij A6 - Phoenix A3Sportpark De Groene Wijdte
    10 jun. 15:30KZ Danaïden 1 - Phoenix 1Montgomerystraat
    13 jun. 19:15De Meervogels A1 - Phoenix A1Vernedesportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    27 mei.Phoenix 3 - Excelsior 712 - 13
    27 mei.Phoenix F1 - KVS/Groeneveld Keukens F125 - 5 (5 - 4)
    24 mei.GG/RMcD Huis Emma C3 - Phoenix C15 - 11