• Phoenix 3

  • Phoenix 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Phoenix 3 ( Senioren BK S-042 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nexus 3128221411182318
    2Reeuwijk 4128131411083317
    3Maassluis 612714127120715
    4Phoenix 3125341291151413
    5Excelsior 812336133152-199
    6KCC/CK Kozijnen 912408109128-198
    7Avanti/Post Makelaardij 13122010110149-394
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beunder, JanTeamspeler
    Bruijn-van der Hoek, DianeTeamspeler
    Gaast, Danielle van derTeamspeler
    Kalter, MarianneTeamspeler
    Meijroos, SemTeamspeler
    Nieland, MyraTeamspeler
    Os, Anouk vanTeamspeler
    Slappendel, JeanetteTeamspeler
    Verlint, BobTeamspeler
    Vrije, Arthur deTeamspeler
    Weerden, Monique Van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Phoenix 3

    Reserve

    10,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd